Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írhatnék rá egy pasira?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy csajszika kérdése:

Hogyan írhatnék rá egy pasira?!

Figyelt kérdés
Hogyan írhatnék rá a közösségi oldalon egy olyan pasira, akit csak látásból ismerek? Viszont nekem nagyon tetszik, szoktam figyelni őt, ő is szokott nézni, de nem tudom hogy most ezt mire véljem, vagyis hogy tetszek e neki? Kérlek segítsetek, mit írhatnék? Nagyon szeretnék ráírni.
2012. febr. 29. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nekem erre van egy nagyon jó történetem. én is így ismerkedtem meg a barátommal. ráírtam ezzel a szöveggel h szia! vodka whiskyvel emlékszel?xD ő persze nem vágta miről van szó és beadtam neki h a szombati bulin ezzel szórakoztunk csak túl részeg volt ahhoz h emlékezzen(persze ez nem volt igaz xD) és utána mindennap beszéltünk taliztunk és összejöttünk. De azért én óva intelek az ilyentől mint amit én is csináltam ez nagyon két esélyes és ráadásul ribancos is:) Sztem csak írj rá h szia mizu és kész.Ha tetszel neki hidd el lesz folytatás.
2012. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez elég merész húzás volt a részedről, de viszont gratulálok neked hogy sikerült. Nekem ez tuti nem sikerülne. Viszont az hogy szia, mizu? az meg nekem nem tetszik, mivel nem ismerjük egymást, így ez egy hülye kérdés lenne hogy mizu?! Vagy csak nekem tűnik úgy, hogy ez hülyeseg?
2012. febr. 29. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is véletlent javaslom... Pl.: Ugye akkor szombaton jössz szánkózni?/Fagyizni? És akkor két perc múlva "észereveszed, és írod, hogy jajj, bocsi barátnőmnek akartam, stb.... Talán ez a legjobb, de ráírhatsz csak simán is... egy-egy átlagos kérdés.. Ami éppen veletek történt.. Pl: Ott voltál a szalagavatón? vagy nektek szokott itt, vagy ott órátok lenni( már ha sulis vagy, és egy iskolába jártok) :))
2012. febr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor ne azt kérdezd h mizu hanem azt h Hogy vagy? eseteleg lenne kedved velem beszélgetni? stb.Úgyse tudsz ezeken kívül nagyon mást kérdeznielőször meg ez sztem teljesen normális. Ha tetszel neki így képek alapján akkor készségesen fog válaszolni, hidd el és ki fog alakulni a beszélgetés. Csak lazán.
2012. febr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat:) lesz ami lesz. Azt hiszem megpróbálkozom. "Próba szerencse"
2012. febr. 29. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
úgyis csak könnyű prédának fog tartani, ha te írsz rá. ennyit már tudhatnál, hogy nem fog értékelni semmire sem, ha így az ölébe hullasz!
2012. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!