Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Finnországban és az északi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finnországban és az északi országokban tényleg normálisak a nők?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ott ha tetszem valakinek az beszélgetésbe elegyedik velem, nem pedig pislog mint hal a szatyorban, ha meg odamegyek hozzá akkor meg van hökkenve, hogy te meg mit akarsz?

Itt olyan ellenségesek a nők, annyira zárkózottak, elutasítóak.Miért?Az egyetemi éveim alatt pl. egy nő sem szólt hozzám, akikhez én szóltam mindig tőmondatokban válaszoltak, igen, nem, ja, mintha beszélni sem tudnának a magyar nők.


2012. márc. 1. 02:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Pontosan így van. De ehhez nem kell annyira eltávolodnod, elég átruccanni Romániába, Szlovákiába stb, ott is sokkal normálisabbak a nők. Tudod ott még emberszámba veszik mindkét nemet. Sőt, volt szerencsém orosz nővel (imádom őket) találkozni, hát komolyan mondom überelte az eddigi magyar barátnőimet (mondjuk a mérce nem volt túl magasan).


Tehát bárhova mész, a nők sokkal aranyosabbak, sokkal kapcsolat készebbek, ha leszólítod őket, akkot kíváncsiak és nem elutasítóak. (Még ha sietnek, akkor sem, adnak egy elérhetőséget és kész.) Itt a 30 alatti nők csak kislányok (az értelmi és érzelmi szinvonal nagyon a béka segge alatt, holott egy nőnek az érzelmei lennének a fontosak, hisz úgy egészíti ki a férfit).

2012. márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:DDDD

Tudtok valamit

20F

2012. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ez így van a szép nő vár az 1000. Filmsztár pasira...a csúnyának meg van mer neki mind1... az átlagos meg ku*vul el..... ő is vár q filmsztárra csak nem találja és megunja aztán hozzámegy egy átlagos pasihoz...



most majd jönnek a nők hogy ők nem ilyenek...meg felháborodnak.....

2012. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az ide író drága kedves férfitársaim mely részén élnek eme csodás országnak, de én rengeteg kedves, értelmes lánnyal találkoztam már. Attól még, hogy nem tetszünk valakinek, vagy nem teszi szét egyből a lábait, még nem lesz bunkó. :)

Nyilván sok krva is van, de higgyétek el, máshol is. Külföldiekkel másképp viselkedik az ember + ha nem beszéled rendesen az adott nyelvet, akkor nem érted meg igazán, hogy milyen is az adott lány. Talán annyi igazság van az egészben, hogy jobb életszínvonalú országokban nyugodtabbak, boldogabbak az emberek, és ezáltal nyitottabbak és kedvesebbek is.

2012. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Dolgoztam egy uszodában, nyáron. Jött sok fiatal pár (25-35 közöttiek). Beülltek a medencébe, fél napot ott voltak úgy, hogy egymáshoz egy vakkanást sem intéztek. Egymás kezét sem fogták meg. Mivel a fél napot egy medencében töltötték, nem volt nehéz megfigyelni őket. Na erre varrjatok gombot.


Ma a magyar nő akkor érzi jól magát, ha van valakije, akinek panaszkodhat (félóránként), meg a pénzt költheti. Ha nincs panasza, nincs szólnivalója sem.

2012. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem mikor a hímnem szerencsétlenebb példányai gyakori kérdések.hun szapulják a magyar nőket. Szánalmasak vagytok.
2012. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

08:31 ez aztán értelmes hozzászólás, te sem tudsz beszélni nő létedre értelmesen?

Nekem ez fura, hogy a nőkkel nem lehet beszélgetni, nem szólnak senkihez, max egymáshoz, +maximálisan ki vannak szolgálva.

2012. márc. 1. 09:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De ez mekkora baromság, már bocs. Hogy Romániában, Szlovákiában normálisabbak a nők? A lóf*szt. Ismertem pl román lányt és romániai magyar lányt is nem egyet, és SEMMIBEN SEM VOLTAK MÁSOK. Annyi, hogy a román lányok tényleg hevesebbek voltak, de ez itt irreleváns. Ismertem vajdasági magyar lányokat egy csomót, kicsit más felfogás, más vérmérséklet, ezen kívül TOTÁL UGYANOLYANOK. Ismerek nagyon sok magyarországi magyar lányt és az égegyadta világon SEMMIVEL sem rosszabbak, pont.

Ami ezt elhiteti veletek az szerintem az, hogy a csajok valahogy mindig kedvesek a külföldiekkel. Ez külföldön is itthon is igaz. Nem is olyan rég láttam itthon egy kocsmában két oltári nagy nyomorék holland gyereket (165 cm, egyszálbél, szemüveges, ragyás és britney spearst rak a zenegépbe), két nagyon csinos magyar lánnyal.

Mindenesetre egy dologból nőjünk már ki, ebből a b*zi felfogásból, hogy itthon nekünk minden sz*r és külföldön minden mennyivel jobb. Nekem két nagy bajom van a hazai állapotokkal, abból az egyik ez az örökös rinyálás, mert sosem tudjuk megbecsülni azt, amink van. Én büszkén jelentem ki: a magyar lányok semmivel sem butábbak, életképtelenebbek a többinél, ellenben a térség lányai (értsd: nem csak Magyarország, magyar lányok, hanem legyen mondjuk a Kárpát medence környéke) átlagban szebbek többinél!

2012. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon tévedsz kérdező, sok fiú barátom van, csak ők normális, intelligens férfiak nem úgy mint te. Ha mindenki bunkó meg hülye körülötted elképzelhető, hogy nem velük van a baj...
2012. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ma 13:38: Igen csak ők a barátaid. Gondolom sosem jössz össze egyikkel sem párkapcsoalt szintjén.
2012. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!