Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok egy csajról, aki így öltözik?

Figyelt kérdés
Először, amikor megláttam egy fehér combközépig érő szoknya volt rajta fekete magassarkú cipővel, fekete blézerrel; rá pár napra egy bulin futottam össze vele, ott fekete magassarkú cipő volt rajta, párducmintás comb középig érő egyberuhával. Majd valami fehér miniruhával és szürke magassarkúval. Illetve valami fekete-fehér combközépig érő ruha, fekete blézerrel és fekete magassarkúval, majd valami fekete szintén ilyen combközépig érő ruha, piros magassarkú cipővel. (hozzáteszem minden ruha tapadós volt)
2012. márc. 1. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy biztos mély a torka
2012. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb leszarom, semmit nem gondolok róla, és sanszos hogy a kérdésben szereplő csaj te vagy, máskülönben miért lennél rá kiváncsi?
2012. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szeret szépen öltözködni :) mi van ebben? én is hordok rövid rucikat :)
2012. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt, hogy nincs ízlése

az állatmintás cuccok engem taszítanak

2012. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ri.banc
2012. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!