Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is így van ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
A Párom bent alszik a szobában és amikor felkelek és ránézek, szinte rosszul leszek, még a mimikája is irritál alvás közben. Frigid ,rideg , soha nem volt képes szeretet kimutatására , tulképp sajnálatból vagyok vele 29F
2012. márc. 2. 00:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Gyenge vagy....Légy már férfi és szakíts vele.Mond meg, hogy ennek vége,és majd talál egy hozzá illő férfit,aki igazán tudja majd szeretni és tisztelni.De ez már nem te vagy.

Ne hagyd, hogy zsaroljon.Az csak egy undorító szokás.Az ilyenekkel csak határozottan és durván lehet szakítani.Ne kezdj bele magyarázkodásba,csak mond ki, hogy VÉGE.

ENNYI.

Aztán meg költözz el és ne tartsd vele a kapcsolatot,se telefon,se sms,se személyes találka,és kerüld el a társaságát,a rokonait is,ennyi.

2012. márc. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem a nőknél az érzelmi zsarolás olyan, mint a férfiaknál a fizikai. Ha érzelmileg zsarol, nem érdemel meg téged, és szinte biztos vagyok benne, h. ő se szeret, csak szüksége van rád bármi okból kifolyólag, nem az anyádéknak kell am se együtt lenni vele. a leg gázabb az a tipikus "ha szeretsz, megteszed" na itt szoktam én azt mondani, h. minden jót...
2012. márc. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
amúgy tipikus asszonynak való lenne, mert nem qrva hűséges gyerekszerető, csak folyamatos megcsalásokba nem szívesen mennék bele, mert nem érzem jól magam benne.
2012. márc. 2. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!