Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkoztál már azon milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztál már azon milyen lehet a másik nemként élni, szexelni, stb?

Figyelt kérdés

Én elgondolkodtam már azon mi lenne barátnõmmel testet cserélni :) Ki is próbálnám szivesen :D

Ti elképzeltétek már azt hogy milyen lenne ha a másik nem tagja lennétek, ha más testetek lenne, stb...

Mire jutottatok?


2012. márc. 2. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam,de rájöttem, hogy sosem tudnám elfogadni, ha péniszem lenne...Szóval tuti lelkibeteg lennék úgy...
2012. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is elgondolkodtam már ezen.. szívesen kipróbálnám én is ,hogy milyen a másik nem testében lenni, milyen lehet a szex stb.. :)
2012. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze. Jessica Alba lennék szívesen. Egyből rástartolnék Megan Foxra.
2012. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én kipróbálnám milyen lánynak, milyen érzés amikor megdugnak, meg stb :D

Nem úgy mondom, nem vagyok homár, csak hogy... Csak hogy milyen lánynak, azt szivesen kipróbálnám.

2012. márc. 2. 11:36
 5/14 anonim ***** válasza:
igen, férfiként is szívesen megdugnám a barátnőmet
2012. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi lennék milyen megdugni egy nőt, milyen amikor bemegy a pénisz a hüvelybe és arra főként, milyen lehet a férfi orgazmus.

32N

2012. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kérdezzetek meg egy hermafroditát:D
2012. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy napra szívesen lennék férfi. Főleg a szex miatt izgat a dolog: milyen érzés lehet, ha lesz*pnak, milyen lehet dugni, ilyenek :D
2012. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sokszor.
2012. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó párszor eszembe jutott már.

Kipróbálnám mondjuk egy hétre. :)

2012. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!