Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Én anno. 6 évvel ezelőtt anyukám munkahelyén. Először megláttam és utána csak ő járt a fejemben, minden nap beugrottam anyuhoz csak azért, hogy lássam, aztán először csak köszöntünk egymásnak, rá 1-2 hónapra meghívtam egy kávéra, meg hazavittem, innen már ment minden a maga útján. :-)


31/ffi


2009. jún. 8. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

én meg apu által.. a kolégája :D

NA

agyon tetszett, meg mint később kiderült én is neki, odajött és megcsókolt :))

2009. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A sors fintora, hogy anya volt a főnöke, és később nagyon szemét húzás volt tőle, de kitúrta a páromat a helyéről merő féltékenységből - mert már nem anyura figyeltem elsősorban - utána nem is nagyon beszéltünk egy jó darabig.
2009. jún. 8. 13:19
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Úristen... Hát már bocsi de ez elég gyerekes húzás volt anyukádtól:o

első voltam

2009. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerős révén, az utcán ismerkedtünk meg. Ők épp bulizni indultak. Évekig találkozgattunk időnként, barátilag dumálni egyet. 3 évig nem akartam tőle semmit, ő minden találkozásra úgy jött el, hogy "Talán majd most...". Aztán én épp egy csúnya szakítás után hívtam fel, hogy dumáljunk egyet, ő addigra már letett rólam. És persze pont akkor jött be. Ennek több, mint 4 éve, azóta boldogan élünk együtt.
2009. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

www.travian.hu játékban betámadtam a klántársát még szerver elején és lezúztam a seregét, ezért írt nekem, mert vezető volt a klánban... elkezdtünk levelezni, msn, telószámcsere... találkoztunk, megcsókolt, járunk már 1 éve. :)

Hát nem szokványos sztori. :P

2009. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
13:21: 2 év után belátta, hogy komolyan gondoljuk a dolgokat, úgyhogy leültünk hárman és megbeszéltük a gondot, azóta egész jóban vannak. Úgy tűnik így 6 év után anyu is elfogadta őt. (ha meg nem akkor kénytelen lesz mert ő lesz a menye :-) )
2009. jún. 8. 13:24
 7/20 anonim ***** válasza:
Nah bazzd megyek a travian-ra XDDD Az mekkora :)
2009. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
májVIP-n bejelölt,egy héttel később találkoztunk egy punk bulin de nem igazán kellett nekem,eléggé nyomul(jó volt a dumája),ez tetszett meg benne,másfél hét múlva eljött hozzám,és azóta is jár:)már 2év 3 hónapja!
2009. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

13:24: tudom, mi is csak mosolygunk a dolgon meg már régóta nem játszunk. :D Amúgy van más ismerősünk is aki ott csajozott be és elég komolyan. :D

Vicces, hogy játszani mentünk oda mindketten és ez lett belőle. :)

2009. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én in dö szkúlban ismertem meg.:D
2009. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!