Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Én anno. 6 évvel ezelőtt anyukám munkahelyén. Először megláttam és utána csak ő járt a fejemben, minden nap beugrottam anyuhoz csak azért, hogy lássam, aztán először csak köszöntünk egymásnak, rá 1-2 hónapra meghívtam egy kávéra, meg hazavittem, innen már ment minden a maga útján. :-)


31/ffi


2009. jún. 8. 13:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:22

Ejjha, egy lelkitárs :D

Mi BiteFight-on ismerkedtünk meg.. szimplán klántársak voltunk, aztán msn, telszám, tali és ma már másfél éve együtt vagyunk (:

2009. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

13:42: de egyébként szerintem az ilyen kapcsolat már alapból nem lehet rossz, mert csak játék és ott összebarátkozok... és van közös érdeklődési körötök. :) Jobbak az ilyenek mint társkeresők... szerintem.

13:22 voltam. :)

2009. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az idei Honda találkozón ismerkedtünk meg :)

Vasárnap volt, hogy 1 hónapja együtt vagyunk :)

2009. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Parommal tavaly agusztusban ismerkedtunk meg a novere altal, Angliaban.( o erdelyi es kijott doldozni) A baratio tarsasagunk tagja volt novere akit nagyon birok.Bemutatkoztunk...

Oktoberben a szuletesnapja utan irt egy sms-t hogy nem merte bevallani, de nagyon jo csajnak tart es nagyon tesztem neki,( olyan kislurkos sms volt)

Nem erdekelt eloszor, de ra egy hetre mert tudtam h szabadnapos, meghivtam h kiserjen el Brightonba az egesz napot atbeszelgettuk, azota nagyon sok idot toltottunk egyutt es boldogok vagyunk.

2009. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Neten(párom.hu)csak egy kis szórakozásnak indult,mára már van 1 gyönyörű kislányunk,és gondolkodunk a következőn:))
2009. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

myvipen rámírt, levelezés, msn, majd találkoztunk, és összejöttünk :)

ez a travianos nagyon jó :) velem honfoglalón volt hasonló régebben :)

2009. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Most épp nincs senkim, de a legutóbbi exemet egy külföldi fórumon ismertem meg, láttam, hogy rajtam kívül ő ott az egyetlen magyar, ezért írtam neki privátot.
2009. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy társkereső oldalon. Mostmár 3 éve vagyunk együtt, és van egy kisbabánk is. :)
2009. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi is egy internetes társkeresőn ismerkedtünk meg, már öt éve. Még mindig nagy a szerelem.
2009. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
discoban rálépett a lábamra tánc közben. Két hétre rá összeköltöztünk, az első évfordulónkat már a saját lakásunkban ünnepeltük, 59 nap múlva a felesége leszek :-)
2009. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!