Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklatják a párom, mit tehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatják a párom, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is sorry ha kicsit hosszúra sikeredne a sztori.

Nos, azzal kezdeném, h én 26/F vagyok, a bnőm 23. 4 éve vagyunk együtt, minden oké köztünk, együtt élünk, saját lakás stb. Szal a kapcsolatunkkal minden rendben.

Bnőm egy óvodában dolgozik. Nemrég volt farsang az oviban, és mivel hobbiból fényképezget, elvállalta h fényképezi a gyerekeket, hisz odáig van értük. A gyerekeknek eljöhettek a rokonaik is, korlátozott számban. Van 1-2 nem idén barnult gyerek is a csoportban. Az egyiknek a rokona elkezdett nyomulni bnőmre. Olyanokat mondott neki h ő ismer minket (pedig nem, sosem látott engem, a nevem sem tudja, bnőmét sem tudta addig a napig) és tudja h bnőm csak szánalomból van velem, de igazából őt szeretné (mármint a b*dös c*gányt), meg h ő modell, ismeri a celebeket stb stb, sok baromság. Hozzáteszem olyan ló feje van h nem h modellnek nem vennék fel, de még az istállóból is kitiltanák.

Bnőm megmondta neki szép szóval h hagyja békén, nem érdekli. A csávó megvárta a farsang végéig, és haza akarta hozni, szerencsére egyik kolléganője elhozta bnőmet kocsival haza. Azóta minden másnap bemegy hozzá a cigó h mikor találkoznak, a haverjait küldözgeti hozzá h beszéljék rá.

Én nem vagyok egy nagy ember, 173 cm vagyok csak, de múltkor megmondtam a cigánynak h lehet tiplizni, keressen mást. 2 napig bírta, megint jött a zaklatás a melóhelyen. Eldurrant az agyam, elkaptam a gyereket, és bár magasabb nálam, erősebb is, megmondtam neki h ha még1x meghallom h a párom körül mocorog, akkor eltöröm a kezeit.

Azóta nem változott semmi, ugyanúgy zaklatja a bnőmet,de most már a fél családot magával viszi. A kolléganői is felszólították már h takarodjon el, de ez sem használ.

Már komolyan mondom nem tudom mit tehetnénk. Félek, ha megverem vagy megveretem, akkor bnőmet fogják bántani, azt meg nem szeretném. Feljelenteni nem tudjuk, mert azzal nem mehetünk be a rendőrségre h nem hagyják békén. Ha megkérdezik, akkor a fél család úgyis mást állít.

Esetleg tudnátok vmi tanácsot adni? Előre is köszönöm!

És bocs ha rossz kategóriába írtam.



2012. márc. 2. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti a rendőrségtől kérnék segítséget.

Szerencsére velem nem történt még ilyesmi...

2012. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
naplo@tv2.hu
2012. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szép szó nem használt, hát marad..... "más".

Hidd el, hogy a dzsippók nem értenek másból. Ennél sokkal durvább dolgaik is megtorlatlanul maradnak, mert mindenki fél, hogy majd lenácizzák érte, ha tesz valamit. Nem is beszélve arról, hogy minden lehetőséget kihasználnak, hogy szegény sanyarú sorsüldözöttnek állítsák vagy állíttassák be magukat, akiket a rasszizmus és faji megkülönböztetés átka sújt.

A legtöbb brazil baromi gyáva ám, még csoportban is csak a hangjuk nagy. Szedd össze a fehércipőfűzős barátaidat és beszélgessetek el velük.

Sajnállak egyébként titeket, tudom milyenek....

2012. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, h most költöztünk pár hónapja ebbe a városba ahol élünk. Egy kezemen meg tudom számolni hány ismerősöm van itt:/

Utálom az ilyen büdös fekákat. Nem az összeset, csak az ilyen fajtát. Láttam én már dolgos cigányt is, aki udvarias volt, tiszta, és büntetlen előéletű. De az ilyen alja félét ki nem állhatom:/

2012. márc. 2. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Haver, lehet, hogy a kockacukrot követeli!

Adj neki egyet! Lehet hogy nyerít egy jót és békénhagy...

2012. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
zsaruk!
2012. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gratis30 ***** válasza:
Ez már zaklatásnak minősül. Párod egyszer akassza a telóját a nyakába hangfelvevő elindítása után. Ha meg van a hanganyag ahol cigó okoskodik irány a rendőrség. Van bizonyíték és cigónak vége. Értelme nincs egy olyan városban keménykedni ahol jóval nagyobb létszámban van a galerivel mint te ismerősökkel. Én egyszer a volt főnökömet jelentettem fel így, mert apehellenőrzés miatt szívatott. Szerintem ez a legjobb megoldás.
2012. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk aláírom, hogy pl. Ózdon nem lehet nekiállni "nevelő célzatú beszélgetéseknek". De azért az is röhej, hogy az ilyen kannibál cigányok miatt nem lehet bizonyos városokban már lakni sem.

(Amúgy én is számos rendes dzsippót ismerek, de sajnos valóban ők a kisebbség kisebbségét képviselik.)

2012. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!