Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti elmondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmondanátok egyszer a férjeteknek/ vagy vőlegényeteknek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy :

közeledik az esküvő, és a vőlegényeteknek elmondanátok, hogy még régen alkalmi prostitúcióba keveredtetek?


2012. márc. 2. 14:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha így volna,akkor lehetséges,h elmondanám.

De már sokkal előbb!

2012. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

tevoltál az alkalmi prosti?

Haigen nem ajánlom,hogy elmond mert a vőlegényed húzni fogja a száját :)

2012. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én dobnálak. ;)
2012. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Értem. Még átgondolom párszor.
2012. márc. 2. 14:21
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el. Illetve gondolkozz, te mit szólnál, ha ő titkolna el ilyen dolgokat.
2012. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha nem vallod be az elején, a házasságodban nagyon fog nyomasztani, hogy van egy ilyen titkod. Minél később mondod majd el, annál nehezebb lesz és örök rettegésben fogsz élni, hogy mástól tudja meg.
2012. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

ha én lennék a vőlegényed hejében ,hát elgondolkoznák azon,hogy elvegyelek vagy sem,mert egy férfi se akar prostit feleségül venni.

Szóval,ha jót akarsz akkor soha az életbe nem mondod el neki,tartsd magadban,de ha már nem fogod szeretni akkor nyugodtan mond el neki,könnyeb lessz szakitani.

igy már nem lennél olyan értékes a szemében.

2012. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Annyira nem tudom beleélni magam a szituba, de azért nagyban függ attól is, hogy miért, mennyi ideig és milyen régen történt ez.

Ezzel együtt nem hiszem h el kéne mondanod.

Mindenkinek vannak titkai a múltjában, nem kell mindent kiteregetni - pláne ha mondjuk már megbántad, nem is vagy "ilyen", ráadásul ezzel a fenenagy őszinteséggel el is vesztheted az illetőt.

2012. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Kizárt, hogy megtudja mástól. Soha nem hirdettem magam,soha nem készült Rólam fénykép/videó, és akikkel kapcsolatba kerültem, nem ebben az országban élnek.

Nem mondom el neki soha, és inkább a tudattal élek tovább, hogy igen, volt olyan amikor megtettem.

2012. márc. 2. 14:34
 10/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tuti nem tudsz lebukni, akkor ne mondd el.

Jó dolog az őszinteség, de egy ilyen régi ügy miatt nem szabad a boldogságodat kockáztatni, főleg, ha tudod, hogy a vőlegényed nem örülne neki.

2012. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!