Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy srácot, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy srácot, aki nem a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja együtt vagyunk és érzek is iránta valamit,de van egy srác,akibe borzasztóan szerelmes vagyok már 1 éve.


Mindig is ő volt nekem az "elérhetetlen srác",mert

1.a városban ő az egyik legmenőbb és leghelyesebb srác

2.a szülei és ő gazdagok,szóval vagy ribikkel vagy olyan anyagi helyzetű lányokkal járt,mint amilyen ő

3.én csak egy barát voltam neki


Tavaly tavasszal viszont valahogy jóban lettünk és már az életem részévé vált,mert rengeteg időt együtt töltöttünk,de neki azért mindig volt barátnője.

Nyáron náluk voltam és akkor megcsókolt és majdnem lefeküdtem vele,de nem tettem meg,utána pedig összevesztünk,mert mondtam,hogy csak akkor lehet közöttünk bármi,hogyha szakít a barátnőjével...nem szakítottak(vagyis szakítottak rá pár héttel,de nem miattam).


Utána már nem beszéltünk a nyáron,elkezdtük a gimit,ahol osztálytársak lettünk,de ott sem változott sokat a kapcsolatunk,próbált jópofizni,de nem foglalkoztam vele annak ellenére,hogy szerettem.

Elkezdtem járni a jelenlegi barátommal és mondta a srác,hogy örül,hogy boldog vagyok és hogy kár,hogy nem mellette,mert ő boldogabbá tudna tenni,mint a barátom valaha is fog.Próbáltam nem foglalkozni vele és a tudattal,hogy én még mindig szeretem,minden erőmmel azon voltam,hogy elfelejtsem őt.


A téli szünet előtt volt az osztályban a karácsonyozás és kaptam tőle egy olyan ajándékot,amit már régóta nagyon szerettem volt,de csak este jöttem rá,hogy tőle kaptam(mert csak letette a padomra és nem tudtam,hogy kitől volt).Írtam neki egy sms-t,hogy köszönöm és visszaírt,hogy azért kaptam,mert szeret és azt írtam neki erre,hogy ő is tudja,hogy én is szeretem őt,de erre csak annyit írt,hogy nem őt kéne szeretnem.


Mostanában megint jóban lettünk valamennyire,már egyre többet beszélgetünk és boldogabb vagyok,mint eddig...


Nem tudom,hogy mit csináljak.Ha szakítok a barátommal és összejövök ezzel a sráccal,akkor lehet,hogy csak egy lány leszek neki a sok közül.Viszont vele tényleg boldog vagyok...Ne értsetek félre,boldog vagyok én a barátom mellett is,de vele valahogy más vagyok.


2012. márc. 2. 14:40
 1/2 anonim válasza:

Szerintem, neki csak egy lány lennél a sok közül...én ha ebben a helyzetben lennék maradnék a jelenlegi barátomnál.

Nekem is volt ilyesmi helyzetem és én maradtam a barátomnál és boldogok voltunk.csak aztán más okokból szakítottunk. és az a srác aki velem akart járni gazdag volt ,és amikor találkoztunk aznap megcsókolt és már ste volt egy bnője , másnap elhívott talizni mert szakított a bnőjével de nem mentem és azóta is minden héten más pasija van!!

Remélem, jól döntesz majd!! :)

2012. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
előző válaszíró vagyok az utolsó mondatnál a pasija helyett csaja lenne :// bocsi :)
2012. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!