Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kapcsolat valamely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat valamely oknál fogva rosszul kezdődik és megbeszélitek, hogy tiszta lappal kezditek abból lehet még valami?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés elég rosszul indult, mert sokan beleszóltak akiknek nem is volt közük hozzá. E miatt majdnem hagytam az egészet. Holnap estére megbeszélünk egy randit, de félek, hogy a rossz kezdésen nem tudunk majd túllépni.

Nem gyerekek vagyunk már, de most mégis úgy érzem magam mint mikor tini voltam :)


2012. márc. 2. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít rossz kezdésnek. Elmesélem a mi sztorinkat, hátha számodra jelent ez valamit.

A párom anno a kezdetekkor más lány után vágyakozott, én más sráccal voltam elfoglalva, mindketten kicsit reménytelen helyzetben voltunk, ezt tudtuk egymásról, sokat beszélgettünk a problémáinkról. Egy bulin egymásra találtunk. Már amikor este találkoztunk, az öleléséből éreztem, hogy valami elkezdődött. Nem tudtam benne bízni, egyrészt volt híre, hogy szépen fejezzem ki magamat, másrészt szerintem ha előtte annyira kell neki egy másik lány, akkor egyik napról a másikra nem tudja valaki azt mondani, hogy inkább én. Nagyon nehezen éltem ezt meg, nem adtam sok esélyt a kapcsolatunknak, azt hittem majd ő is csak átver. Két héttel később beigazolódott, őszinte volt és elmondta, hogy még mindig sokat gondol a másik lányra és nem tudja mit tegyen. Én már nem tudtam arra a pasira úgy ránézni, akivel előtte flörtölgettünk, mert úgyéreztem nekem már a párom kell. Hatalmasat koppantam mondhatni, sírtam 3 napig, hogy 2 hónapon belül a második KOPP, elég jó arány... Végül néhány napon belül a dolgaink rendeződtek, átbeszéltük a dolgokat és bár rengeteg sebbel, de úgy döntöttünk elkezdjük szépen előröl (akkor lettünk hivatalosan is egy pár). Azóta félév telt el és még soha nem voltam ilyen boldog senkivel. A régi sérelmek néha előjönnek, de egy pillanat alatt képes szétoszlatni minden kételyemet. Érzem, hogy szeret, hogy engem akar, én kellek neki és minden tökéletes apróbb komolytalan vitákat leszámítva.

Azt hiszem ez nem számít jó kezdésnek, viszont a folytatása egyelőre jó és remélem az is marad. :)


Én amondó vagyok, ha vevők vagytok rá mindketten, akkor adjatok magatoknak mégegy esélyt, hátha ezúttal a ti esetetekben is boldog lesz a folytatás. :) Másnak pedig ne hagyjátok hogy bele pofátlankodjanak a kapcsolatotokba!!

2012. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!