Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi van vele?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van vele?! Nagyon szeretem! :/

Figyelt kérdés

Szeretek egy srácot,20éves.2x csókolóztunk,és 2x együtt aludtunk,végig simogatta a hasamat és az oldalamat(semmi több)mindig olyasmiket ír,amikbe tuti,hogy belevörösödök.de azt mondta,h nem akar belevágni,mert fél,h tönkretenne!2010-ben lett vége a 3,5éves kapcsolatának,1x azt mondta,még mindig szereti a másik lányt,de többször ilyet nem mondott,és ha feljön. témának az exe,nem éppen jókat mondott róla.nekem ez a srác nagyon fontos,de nem értem mit akarhat.mindig elbizonytalanít,kétségek közt tart.legjobb barátja szerint hatalom vágy:tetszem neki,de nem akar velem összejönni,viszont nem akar mással látni,ezért bizonytalanít el...de én nem tudom,hogy most mit higyjek...:S szerintem inkább ezzel tesz tönkre...:(


Segítenétek?miért csinálja ezt?vagy ez mit jelent?érdeklem?vagy nem?...:S

15/L


2012. márc. 3. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Felettébb határozott egyéniség a te kedves barátod!
2012. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2012. márc. 3. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon tudja mit szeretne, de szerintem csak szórakozik az érzéseiddel.
2012. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,erre én is gondoltam,de ebben sem vagyok biztos.több,mint 2hónapja rá várok,de furcsa érzés,mert mindig spontán jöttem össze a srácokkal.Így vele kapcsolatban nagyon Bizonytalan vagyok :/
2012. márc. 3. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Játszik veled, semmi több. Keress mást!
2012. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. márc. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!