Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, hogy megcsal a barátom?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt, és nem is vagyunk együtt nagyon sokat, ezért kérdezem, hogy vannak olyan jelei amiket észrevehetek így is, hogy nem vagyok vele napi szinten.
2012. márc. 3. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
talán ha megmagyarázhatatlanul feszült ha felhozol neki ilyen megcsalós témát (mondjuk más példáján keresztül) de ez lehet hogy hülyeség amit írtam mert még nem volt ilyenben részem...17F
2012. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már erre gondolsz már te megcsalod! Szóval ki kit csal meg??? :)))
2012. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vagy vele sokat, és főleg nem éltek együtt,akkor max csak ha: elszólja magát, találsz bizonyítékot( telefonjába, emailjében, akárhol, vki látta őt pl, ilyenek)

Engem már csaltak meg, és észre se vettem, szakitáskor vallotta be. SZóval igy nehéz.....

2012. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja, hogy megtudd, akkor nem fogod.

Viszont ha gyanúsítgatod, akkor azt a rövid együtt töltött időt is megmérgezed.


Szóval ésszel.



23F

2012. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól félsz, h megcsal? Nem bízol benne? Az már rossz. Am, persze, telón, e-mailben ellenőrizheted, épp csak ennél már az is jobb, ha nyíltan rákérdezel. Am a megcsalás jelei, mondjuk, ok nélkül ingerült, vagy "sok dolga" van, nem tudom, szerintem azért észreveszed, ha máshogy kezd viselkedni. Persze, úgy nehezebb, ha nem sokat vagytok együtt.
2012. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De azért csak nem vehetem el a telefonját és nézhetem végig? Ez elég személytelen lenne, bízom benne, sosem bíztam senkiben így, csak engem vágtak át és csaltak meg és számomra hihetetlen, hogy lassan 2éve ismer ebből 1éve vagyunk együtt és 20on évesen neki ne legyen senki, és pont ő legyen a hűség mintaképe, bulizni akarok menni akkor féltékeny lesz és ingerült, tehát ki induljon ki magából? xDD
2012. márc. 3. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Éppen azt írtam, h annál rosszabbat nem tehetsz, mint hogy megnézed a telefonját, basszus. :D
2012. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De volt aki azt írta hogy nézzek utána, de az elég személytelen elkérni a jelszavakat vagy éppen feltörni.
2012. márc. 3. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak személytelen, de ezek után, már bűntudatod is lenne, ami miatt (akár) furán viselkedhetsz.
2012. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ezt szeretném elkerülni, most felhoztam neki ezt a témát, de már unja, hogy ennyit kérdezem illetve mondom, és hogy nem bízok benne....
2012. márc. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!