Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyünk arra, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyünk arra, hogy több legyen barátságnál?

Figyelt kérdés

Egy fiúval kb. 4 hónapja nagyon jóba lettünk, folyton együtt vagyunk, mindent megbeszélünk, és kellemesen kitaláltuk, hogy mi milyen klassz kis barátok vagyunk.

Ő elkezdett randizni egy lánnyal, aki az a kis tüncimünci féle, és azt mondja kezdi megkedvelni, no ezzel még nem lenne gond, de folyton velem oszt meg mindent, éjjel egyig telefonálgatunk, aztán teljesen maga alatt van, ha nem vagyok vele, a legrosszabb az egészben, hogy hazudnék ha azt mondanám nem örülök, hogy van nekem, de így nem tudok másokkal randizni, találkozni, ő mindig itt van és rágja a fülem (és csúnyán néz, ha találkozni akarok vkivel), persze szeretem, és tudnám szeretni (szerelemből), de neki itt ez a csodaleányzó, akit bár nem az esze miatt szeret...

Másrészt én még szűz vagyok, ő meg harmadik randi után lefekszik fűvel-fával, na mondjuk ez nem az ő hibája, inkább a lányok másznak rá, elég jól néz ki.

Szóval van nekünk bármi esélyünk egymásra? vagy még várjunk amíg mindkettőnk felnő egy normális kapcsolatra?


2012. márc. 3. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nem sok.
2012. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fel kellene tenned még egy kérdést, mondjuk a kérdést nem itt hanem magadnak.

Mit akarsz mi legyen és utána vele beszélj a részletekről.

Később várom a lehetek-e terhes kérdést.

Addig is minden jót.

2012. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom, rájöttem, hogy nagyban hibás vagyok én is, nem vagyok egyértelmű.

Szóval az van, hogy fel van fordulva körülöttem minden, és van nekem ő, és van még egy nagyon jó barátnőm, egyszerűen nem vagyok abban a helyzetben, hogy megkockáztassam, hogy elveszítem. Apokaliptikus hatás lenne, mondjuk számára lehet még inkább.

(a terheses dolog meg, XD)

2012. márc. 3. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem a csávo egy háremet akkar magának mert a hárem befejezés mindenkinek jó. :D

Harem the best for everyone

2012. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régebben nem mertem soha sem kezdeményezni, mostanában merek de szinre csak bukás a vége.

Mégis azt sajnálom, hogy az elejétől nem kezdeményeztem.

2012. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez jobb mint egy brazil szappanopera, komolyan valaki érti, h most mi is ez? szerintem menj oda hozzá és érzékien súgd a fülébe, hogy SZERETLEk...ennyi


elbűvlő átlagmen

2012. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!