Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a prostituáltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a prostituáltak többsége fenomenálisan tud csókolódzni? - te mit gondolsz erről az elméletről? - fújolók kíméljenek! Milyen ez irányú tapasztalatod van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha már ők sem, akkor ki tudna?
2012. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, de kinek lenne kedve nyálat cserélni a környék összes lakójával?
2012. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Touché, második.
2012. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A prostituáltak többségével egyáltalán nem lehet csókolózni. Sem a kuncsaft nem akarja, sem az eladó. Ez nincs benne a szolgáltatásban. Persze minél magasabb színvonalú a szolgáltatás, annál inkább benne van minden. Egy bizonyos áron felül igen, lehet. És azok tényleg tudnak, hiszen ez a mesterségük. A pék is jobban süt kenyeret, mint a műkedvelő háziasszony.
2012. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

A prostik nem csókolóznak.

Rágózva elkérik előre a pénzt,és 10 perc gyors dugás.Ha nem mész el addig,ő akkor is abbahagyja.Vagy rád morog hogy" kész vagy már??"

Egyébként ha annyira érdekel a prostik élete nézd meg a K1 dokumentumfilmet.Róluk szól,Ők szerepelnek benne,mesélnek.stb..

2012. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer sikerult egy ex szajhat kifognom, jol nyomta.
2012. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Van tapasztalatom prostival, mással nincs nagyon.

Rám még soha nem szóltak rám. Egy óráig azért a kb. húsz ezerét mindet lehet és benne vannak.

Csak azt akartam tudni, hogy ha esetleg ha lesz majd egy második barátnőm az is olyan béna lesz-e? :-\

Na akkor legalább ez is előnye az örömlányoknak. ;-)

Hátránya, hogy csak szombatonként szexelek.


Köszi! Azért még várok választ.

2012. márc. 4. 17:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért csak szombatonként szexelsz, kedves kérdező? Csak szombatonként vannak prostituáltak? Szerintem ez a bizonyos dolog nincs naphoz kötve.
2012. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert heti egyszer telik 20 ezer szexre.
2012. márc. 5. 06:02
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem kifizetodo az ár-érték arány.
2012. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!