Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb tapasztalatod a masik nemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem pl. az elso "szerelmem" meleg lett. Ez csak egy, de holnapig tudnam sorolni. Neked mi volt?
2010. okt. 25. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
dobott
2010. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha nem engedem elég közel, nem nyílok meg, akkor az a baj, ha meg igen, jol kiszúr velem
2010. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚ, az gáz :D

Hát nekem talán az, amikor egy kapcsolatban lévő lány "hármasra" akart hívni :O Tehát Ő+én+a barátja omfg! :D

2010. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Végig hazudott, aztán végül kidobott egy másik srác miatt.
2010. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy instabil lelkületű, gázos hátterű, kihasználós pics@ volt. Azóta okosabb vagyok.
2010. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy általánosságban az a tapasztalatom, hogy a srácok nagy része csak meg akar dugni. De nem igazán jön össze nekik.
2010. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
51%
nekem legkínosabb, hogy a csaj mindig fingott szex közben, és nem is voltunk sokáig együtt, mondtam neki a dolgot, de ő majdnem szájba fingott! Nem szerettem, úgyhogy szakítottunk!
2010. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nálam is az van h csak meg akarnak fektetni..
2010. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden hülyeséget eltűrtem neki, aztán pedig engem hibáztatott mindenért, holott én nem csináltam semmi rosszat. És egy csomót beszélt arról, hogy egy párkapcsolatért mindkét fél felelős, de amikor dobott, azt mondta, hogy csak ÉN hibám, hogy tönkrement a kapcsolatunk. -.-"
2010. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
1éven át össze vissza hazudozott nekem,persze én ne vettem észre,mert fülig szerelmes voltam.Azóta nagyon nehezen bízok meg a pasikban. :S
2010. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!