Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítani akarok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítani akarok a barátommal és ő könyörög hogy ne akkor az azt jelenti hogy megszokás az egész? ( máskor nem szokta éretetni hogy szeret, szakítani kell vele hogy lássam rajta hogy tényleg szeret ).

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
az azt jelenti hogy szeret,es megse probald azt tenni te gonoszlelku boszorkany,a baratnom csak hujult hogy elakar hagyni,egy napig nem hivott es sirtam hogy ne tegye,de amikor masnap irt es hivott egyszeruen nem erdekelt,ezek a nok jatszodnak a fiukkal,de velem nem fogtok,megsem erdemlitek azt hogy valaki is szeressen titeket.
2010. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak szakítani akarok mert nem működik. És sztem én döntöm el h vége lesz-e vagy nem. És nem vagyok boszorkány. Te meg egy gyenge elméjű barom vagy. Ez látszik az írásodból. Te beteg vagy pszichésen már ne is haragudj.
2010. márc. 11. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is sírt annak idején a barátom, hát iszonyat szánalmas volt, annál inkább éreztem, hogy el kell hagynom, nekem egy ilyen emberre nincs szükségem. Nyilván könyörög, nem akar kilépni a jól megszokott életéből, de neked legyen annyi eszed, hogy nem engeded magad befolyásolni a bőgéssel, és ha nem működik a kapcsolat, akkor szakítsál vele! 24 L
2010. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
elso vagyok,ti ugyanezt fogjatok majd visszakapni,ez egy fajta atok,lessz majd hogy ti fogtok szeretni egy fiut es erte fogtok majd sirni es konyorogni,de o elhagy majd titeket,mert szanalmasak vagytok,valaki erzeseit leszarni,ha nem lenne az a budos lyuk a labatok kozt akkor meg egy fas znak sem kellenetek.
2010. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
vannak másfajta nők is. De én pl az én érdekemet részesítem előnyben, nem maradok szánalomból vele.
2010. márc. 11. 19:34
 6/11 anonim ***** válasza:
ki a f@sz akar veled játszani bmeg?? nemkéne így felháborodni, csak mert veled is ez történt, rengeteg pasi és nő csinálja ezt, nem csak a nők
2010. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
modntam hogy őrült.
2010. márc. 11. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a jó abban, hogy szánalomból vannak veled, mert nem bírják látni, ahogy bőgsz?
2010. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a párom csinálja ezt. Most ezzel kűdök h mi legyen.
2010. márc. 11. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyenkor értékel, szerintem nyugodtan szakíts.
2010. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!