Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar valamit/bejöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit/bejövök neki vagy csak egyszeri bulis dologról van szó?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel a múlt héten smároltam egy buliban. Nem ilyen egész buliban egymás szájából lógós dolog volt, csak egy hosszú csók kb. És nekem tetszik/előtte is tetszett a srác, de aztán nem nagyon beszéltünk, csak egy hét múlva, mert konkrétan halálra paráztuk magunkat, hogy a másik mit gondol, mert nem beszéltük meg a buliban se, hogy akkor ez most mi volt. Tudom, hogy értelmetlen, de kb. azt gondoltam, hogy utál, mert "könnyűvérű" vagyok, ő meg szintén ezt gondolta, mint kiderült...

Igazából az lenne tehát a kérdésem, hogy szerintetek parázna olyasmin, hogy én mit gondolok, illetve kerülne direkt egy hétig, csak, mert "fél tőlem", ha nem érdekelném? Vagy ez csak hiú remény és igazából nem akarhat semmit?

Amúgy kíméljetek azoktól a válaszoktól, hogy "nem buliban kell ismerkedni, meg nem így kéne kezdeni egy kapcsolatot" mert nem erre a véleményre vagyok kíváncsi. :)


2012. márc. 4. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!