Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány begbök egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prado09 kérdése:

Ha egy lány begbök egy fiút face-en, miért teszi, mi az indok rá általában?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:

általában?

gyűjti a bökéseket, és várja, hogy visszabökjenek neki.

2012. márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én meg azt hittem talán tettszik neki a srác vagy ilyesmi vagy cukinak gondolja... vagy mittomén de ezt nem gondoltam volna hogy GYŰJTI ŐKET!!!??? nincsen dolguk és ezzel ütik el az időt aztán felvágnak a barátnőiknek hogy engem tizen böktek meg 1 óra alatt...
2012. márc. 5. 01:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni! Pont ez a bajom a bökéssel meg a tetszikezéssel. És IWIW-es vagyok, sajnos ott is bevezették a tetszikezést, és nem tudom, hogy lehet letiltani!

Értelmes ember képes írni egy egyszerű összetett mondatot, hogy mit akar vagy mit gondol.

2012. márc. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

kérdező, nem láttál még olyan képeket, amin le van print screen-elve a bökések, majd összevágják, és teszik fel az üzenőfalra..?:D

12-16 éveseknél megy ez a dolog, a fentebbi korosztály meg szerintem nem is bökdös nagyon.. hülyeség az egész.

2012. márc. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű: Mert van ilyen gomb.


A FB-n élni nagyon kellemes, kényelmes, csak az vele baj, hogy nem igazán tükrözi a valódi szociális kapcsolatokat. Azt mondod, hogy van 400 ismerősöd, pedig ezek közül maximum 30-at látsz napi szinten és még 15-öt ritkán.

Ha azoknak tulajdonítanál nagyobb hangsúlyt, akikkel az életben is találkozol, hidd el, hogy sokkal sikeresebb életed lenne.

2012. márc. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A facebookosok elmehetnek a búsba. A zs!dok találták ki hogy leterheljék a hálót, esetleg ha kell le tudjanak nyomozni bárkit, és hogy hétvégén akkora legyen a ping, hogy alacsony sávszéllel esélytelen legyen bármit is csinálni.


Persze aki jónak látja legyen acc-ja de aki a fél életét ott b@ssza az meg is érdemli...

2012. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megbök LOL. Disznót szokták megbökni egy késsel hogy kifolyjon a vére :D
2012. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A disznót lebökni szokták. Megbökni pedik a döglött cig@nyt egy bottal
2012. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
uttsó kettő, behalok rajtatok :D
2012. márc. 9. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!