Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pécsi 14-16-ig normális fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsi 14-16-ig normális fiúk vannak akik Pécsiek?

Figyelt kérdés
Pécsi normális srácokat ismer valaki vagy estleg ő is az? :D Nem akarok nyomulni de úgy szeretném ha végre valaki "szeretne".Mert nem azt mondom hogy most gyorsan valaki , hanem egy rendes srác aki nem ver át aki kedves de nem is papucs.És természetesen hibákkal.. :D Elvégre kinek nem lenne hibája :D 14/L
2012. márc. 4. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még ma fel ezt a kérdést?
2012. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hemzsegnek itt a pécsiek. ismerek párat...
2012. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer tettem fel én ezt a kérdést.De látom nem én vagyok az egyetlen aki ilyen jellegű kérdést tett fel....
2012. márc. 4. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Pécsi vagyok 25/F sorry engem buktál cica
2012. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megosztom veled néhány tapasztalatom, remélem segítségedre leszek:

1. Szerintem nem itt kellene ismerkedni.Itt bárki kiadhatja magát, bárkinek. Pl. egy 40 éves nekeresdi nő is mondhatja magáról hogy egy 16 éves pécsi fiú és ír neked csak hogy szórakozzon rajta...

2. Ha tisztességes, normális srácokat akarsz ennyi idősen , szerintem ez nem lehetséges. Mert: ennyi idősen a fiú kicsit furák...(már bocs) de vagy nagyon dedók, vagy nem foglalkoznak a lányokkal csak a tanulással (én ennyi idős koromban ezt tapasztaltam, persze azóta lehet változott a világ). Azok akik most tanulnak, és nem csajoznak, azokból lesznek később a menő, normális, helyes, okos pasik, akikre felnéznek a nők. És azok akik most buliznak, isznak, drogoznak, és most menőnek tűnnek, ők ugyanilyenek maradnak, csak később már nem látod majd menőnek őket(ha most annak látod, nemtom).

3. Ha idősebb pasiknál próbálkozol, azok nagy valószínűséggel csak szexelni akarnak majd veled.Ami elég nagy szemétség, ne hagyd hogy kihasználjanak!

4. Szerintem ez az a kor amikor bizonyos tevékenységeket ki kell próbálnia az embernek. Nekem ilyenek voltak: kézműves szakkör, rajzszakkör, hangszertanulás, kosárlabda, röplabda, énnekkar. Mert ezek azok az élmények amiket az iskola adhat neked, és amikre később nagy szeretettel emlékezni fogsz, sok jóbarátot szerezhetsz, plusz ezeken a tevékenységeken is vannak srácok, akik hasonló érdeklődésűek.

Remélem segíthettem! Tényleg azt tudom csak tanácsolni, hogy élvezd az ifjúságod, az iskolát, mert később pl ilyen tevékenységeket csak pénzért tudsz majd csinálni.

2012. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Élvezem az iskolát és jól tanulok és különóra az nekem a tánc.És nem hagyom ,hogy kihasználjanak.És pont ez az.Nem bunkó srácot szeretnék , aki drogozik meg ilyenek.És nem "társ keresés" céljából írtam ki.
2012. márc. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!