Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kamasz fiúk (15-20 évesek),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kamasz fiúk (15-20 évesek), a jó rátapadós nyomulós csajokra buknak? Ha én nem vagyok ilyen lány, akkor adjam fel, hogy lesz barátom 20 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát azokat könnyű megd..ni. Meg ebben egyébknét semmi rossz nincs, csak akkor kezd gáz lenni, amikor a csaj másra is nyomul is kiderül, hogy egy jellemtelen, ostoba, üresfejű liba.

Amúgy én a csendes lányokat is szeretem. Az sem baj, ha elvont, beteges, kicsit suicid, csak tapló és gonosz ne legyen.

2012. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De az a legjobb, ha nem vagy lotyó sem, meg azért lehet veled élni.
2012. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nem értelek...
2012. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megismerkednék veled, kíváncsivá tettél. :D
2012. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja és nem baj, ha nincs barátod:P

Amúgy az ilyen tapadás arra utalhat, hogy kiakarsz tőlem csalni valamit. El akarsz érni valamit. Ami nem biztos, hogy én vagyok. Lehet a pénzem is, vagy információ. Meg utalhat arra is, hogy egy gyökér vagy, aki ismeretlenek karjába ugrik.

2012. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olvasd el normálisan a kérdést, ha akkor sem érted vess magadra.
2012. márc. 5. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi jön be.

Viszont a rámenős csajok nagyságrendekkel több sráccal ismerkednek és ki is mutatják mit akarnak. Így nem csoda, hogy több kapcsolatuk van.

Az önbizalmadon pedig nem ártana javítani. A külsődről pedig nem írtál.

2012. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, a később szoknyapecér, csak b@.ni akaró srácok igen. Mint amilyenek a nyomulós csajok is. Te légy büszke, hogy nem vagy olyan.

És ha 20 éves korod előtt nem lesz barátod, akkor mi van? Jobban megbecsülnek majd, mint azt akinek addigra már 10 is volt... És nem leszel kiégve se....

2012. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
inkább ez fordítva igaz
2012. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"A jó rátapadós nyomulós csaj"-al az a baj, hogy csak ideiglenes az esetek nagy százalákában... hűtlenek... :P
2012. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!