Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom eddig soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eddig soha nem mondta, hogy csinos vagyok fél év alatt, csak hogy szép vagyok. Nem vagyok kövér se sovány de nem tart ezek szerint csinosnak?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség de az egyik ismerős barátnőjére már mondta egy párszor.
2012. márc. 5. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő nem a csinos, hanem a szép szót használja. Ez pasi szótárban egy és ugyanaz.
2012. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azokra szoktam mondani, hogy csinos, akiket egyébként nem találok nagyon szépnek. Aki nekem igazán szép, arra azt mondom, hogy szép, azt nem, hogy csinos. A következtetést vond le.
2012. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!