Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy a...

Hogyan érhetem el, hogy a hájas kövér 70 kg-ból gyönyörű csinos 55 kg-mos nő legyek? Tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés

Otthon végezhető edzésprogramot és táplálkozási tanácsot várok, ugyanis a munkám miatt edzőteremre nincs idő, de pl este tudok futni stb.

Mit egyek, mennyit? MIt edzek itthon? Milyen gyakran stb?


Azt szeretném, hogy szép női testem legyen, nem gombóc, hájas.


Tanácsok?


20/ 164/71 lány


2010. aug. 11. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Hülye vagy. Attól még, mert van súlyfelesleged nem vagy ronda és kevésbé nőies.
2010. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ugrálj napi 1 órát otthon egyedül bezárkózva 1 szobába, valami jó kis pörgős zenére. Kezdésnek 5 perc is elég, aztán mindig egy kicsit többet fogsz bírni majd. Két hét múlva már 1 órát is végig tudod ugrálni. Tánc és ugrabugra, és akkor ki se kell menned futni.


A másik meg hát lehet diétás kajákat enni


Rizs, párolt zöldségek, saláták, sülthusik olaj nélkül rácson sütve, flekken sütve, főtt krumpli, halak, heck, natur joghurt.


Amit nem kéne enni, az ilyen, hogy kenyér, sajt, tej, sült krumpli, tejföl, tészták.


Főzelékekben meg csak a rántás ami hízlal. Mondjuk ha csak kevés rántást csinálsz hozzá, akkor jó. Nem baj ha nem olyan tömény beton :)


A kínai kajáldába meg van pl ananászos csirke, az fogyókúrás kaja, és édesség helyett is jó, mert elég édes.


Szal kenyér helyett, inkább próbálj mindig főtt ételt enni. Mondjuk ha megeszel napi 1-2 vajas zsömlét kaviárral, főtt tojással, vagy sonkával, lazaccal, az is jó. De nem többet.

2010. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Meg egy kis önbecsülést is felszedhetnél...az nem jön automatikusan, ha lefogysz.
2010. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a hozzáállásod elnézem, 55 kg-osan sem lesz belőled gyönyörű csinos nő. Kisugárzás... Rengeteget számít. Többet, mint a súlyod.

Amúgy szobabicikli, meg netről is le lehet tölteni gyakorlatokat videón, amiket csinálhatsz.

Napi 5-6x egyél, minél kevesebb kenyérfélét, meg cukros dolgot, + a zsíros cuccokat kerüld.

Sok fehérje, sovány húsok, sajtok, hasonlók, zöldségek, stb.

2010. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Szerintem éppen meg fog nőni az önbizalmad, asúlyod vesztésével arányosan:)

Az előttem szólók leirták az étkezéssel kapcsolatos dolgokat, annyit fűznék hozzá, hogy próbáld tartani a napi 5szöri kis étkezést,egyél sok zöldséget halat, zsírszegény túrót, illetve teákat (persze cukor nélkül) Remekül elveszi az átvágyat pl a zöld tea!


És napi 2-3 liter folyadék!!!


Edzés:Rubint réka csodákra képes:) Főleg az Add önmagad 1-2... a fenekemmel csodákat tett:D

2010. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Nehogy hallgass, ezekre előttem!Kiv. aki tippeket írt! Én 1,5-2év alatt ledobtam durván egy 10est és a visszajelzéseknek köszönhetően nőtt meg az önbizalmam! Az h a pasik megfordulnak utánnam, meg az autóból lesnek:D tök jó fíling! Amint ledobsz pár kilót, és elkezdik mondani a barátnők vagy a rég látott ismerősök, hidd el, hízni fog a májad!


Az ott fenn nagyon jó tanács volt, hogy táncolj. Baromira leizzaszt, felpörget és ha olyan zenére csinálod amit még szeretsz is marha jó buli.

Én még plusszba görkorizni járok, meg bicajozni.

A kájáknál arra figyelek, hooooooogy:

>kenyeret csak reggelihezeszek.

>sok-sok-sok zöldség....paradicsomot eszek szinte mindenhez, meg paprikát. :) jégsali, káposzta, brokkoli, karfiol...

> sütiket, tésztákat (pl. a levesben, vagy a pizza tészta is) kihúzni!:D jó, néha lehet.

>ha éhes vagy, valami finom csokira, vagy muffin...stb. inkább egyél meg egy xy gyümölcsöt! Akár banánt is!! hiszen ha már leszoktál az édességekről meg a tésztákról, az a banán nem vészes:))

> fogyassz tejterméket. Ha egyenesen a termelőtől, még jobb!!! Túró, kefír, tej, én szoktam actimelt inni...Mondjuk a natúr joghurtot bolondítsd meg valami gyümivel, én utoljára kivivel ettem...nyammm!:D

>estére már csak könnyű kajákat fogyassz, pl.: zöldség sali+grilezett csirkemell...stb.


kb. ennyi jutott az eszembe! Remélem találsz benne valami olyat, ami segít:D

2010. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

21:00 vagyok:

A tippes alatt a 20:30ast értettem! Persze a többieknek is jó tipjeik voltak! Arra ne hallgass, hogy nem lesz önbizalmad!:)

Ja, és még Rubint Rékát kifelejtettem! Hát kisanyám, az a nő nagyon tud valamit. 2 hét után látszódott a lábamon a változás a gugolásoktól:DD


22/L 156cm és 49 kiló!:)

2010. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az "ezeknek" is igaza van!

Aki ilyen brutális jelzőkkel illeti magát, kevés feleslegnél, ott nagyon nincs valami rendben és nemcsak a súlyáról beszélek itt. Fejben dől el minden.

2010. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanmár! Az nagyon sokat képes a gondolkodásán változtani, ha pozitív visszajelzést kap valaki! +10kilóval folyton olyan jelzőkkel illettem magamat, hogy csak na. Most meg....életvidám, önmagát elfogadó ember lettem:D Kérdező: ha a tudatalattidat akarod befolásolni, akkor esténként lefekvés előtt képzeld el magadat vékonynak! Sokat tesz, az agyad is rá fog hangolódni az 'egészséges életmód által való súlycsökkentésre:)'
2010. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

20:27 vagyok

Én meg csak normális önkritkára bíztattam, és szerintem az még nem gátolhatja a fogyókúrában. Sokkal rosszabb, ha valaki utálkozva néz magára, mert könyebben esik "kísértésbe", hamarabb adja fel.

Kérdező, hajrá, mindent bele! Nő vagy, leszel, voltál!

2010. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!