Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam válogatósnak, inkább csak kevés lányban fog meg valami és kevés lány ismerősöm van.

Eddig nem sok lánynál próbálkoztam de nem volt egyszer se sikerem.


Van egy lány aki nagyon megtetszett, sőt, teljesen odavagyok érte de sajnos őt se érdeklem :S.

Érdekes hogy akiknél próbálkoztam, egyik se ismer túl jól.

Nem tartom magam csúnyának, mondták már hogy helyes vagyok, de úgy látszik hogy akkor mégse a külső számít. De akkor mi?

Ha alig ismernek akkor nem tudják se a jó, se a rossz tulajdonságaimat, így csak a kinézetre tudnak hagyatkozni.


2012. márc. 5. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Magadról csak akkor beszélj ha kérdez, mindig ő legyen a középpontban, ne te! Ha kérdez röviden válaszolj, és kérdezz róla valamit!
2012. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én meg épp úgy járok, hogy szinte állandóan beleszeretek valamelyik lányba, erre mindig viszonzatlanul maradnak az érzéseim. :(


Bár lenne valaki, aki egyszer végre ugyanúgy vágyna az ölelésemre, csókomra, ahogy én az övére!


Amúgy én is hasonló vagoyk hozzád, nekem is mondták már, hogy helyes vagyok és volt, aki a szemeimbe szererett bele!


De még így sem jött össze sosem egy kapcsolat sem, pedig már huszonéves vagyok és nagyon szeretnék egy normális kapcsolatot.


Szóval én megértelek teljesen kérdező.

2012. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Hol laksz?
2012. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

bács-kiskun megye

ez miért lényeges?

2012. márc. 5. 19:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Legyetek kövérek, macisak, izmosak, csak vékonyak ne! A vékonyakat rühellik a nők.
2012. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó. Mégis szinte az összes tizenéves cafka a vékony, 40 kilós, abból 10 kiló a vasalt haja, páwa fiúkkal jár.
2012. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ők még fiatalkák, de 20 felett a vékony férfi aligha tud érvényesülni normálisabb öltözékkel, és stílussal. Minél idősebbek nők, annál jobban ragaszkodnak a sörhas felé, mert az izmokon kívül az is biztonságérzetet nyújt, a vékony pedig egyedül döglik meg.
2012. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én is ezért leszek kénytelen qrvákhoz járkálni, és valószínűleg ezért is vagyok tapasztalatlan szűz. Sose akart, és nem is próbált egy csaj se felszedni, és 1000%, hogy az alkatom miatt. Leköpnek, különcnek néznek, kinevetnek, és még sorolhatnám.
2012. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A sovány férfiak nekem sem tetszenek. De azért nem igénylem a sörhasat sem. Pedig már elég öreg vagyok:D
2012. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na látod, te vagy a pontos bizonyíték arra, hogy vékony/sovány férfi nem bír nőt szerezni, kivéve, ha pénzes! ;-)
2012. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!