Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam válogatósnak, inkább csak kevés lányban fog meg valami és kevés lány ismerősöm van.

Eddig nem sok lánynál próbálkoztam de nem volt egyszer se sikerem.


Van egy lány aki nagyon megtetszett, sőt, teljesen odavagyok érte de sajnos őt se érdeklem :S.

Érdekes hogy akiknél próbálkoztam, egyik se ismer túl jól.

Nem tartom magam csúnyának, mondták már hogy helyes vagyok, de úgy látszik hogy akkor mégse a külső számít. De akkor mi?

Ha alig ismernek akkor nem tudják se a jó, se a rossz tulajdonságaimat, így csak a kinézetre tudnak hagyatkozni.


2012. márc. 5. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Öcsém vékony. Egy rakás csaj bukik rá. Pedig csóró. 25 éves.
2012. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez egy orbitális nagy kamu, csak azért, hogy kicsit lenyugtass! ;-)
2012. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mindenesetre köszi szépen, kedves tőled ez, de nem hiszek ebben a mesében.
2012. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit:D Én viszont rühellem ha meghazudtolnak:) Eszemben sem lenne lenyugtatni bárkit ilyesmivel. Ez a színtiszta igazság. Azt nem tudom, hogy mennyire gyakori az ilyen, de neki ebből sosem volt hátránya. Az első igazán komoly kapcsolata 21 évesen jött létre. 4 évig voltak együtt a kisasszonnyal. Nem azt mondom, hogy csont és bőr, de majdnem:D Zsír az nincs rajta egy deka sem. Irigyeltem is ezért mindig.
2012. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy nehéz súlyú világbajnok, sőt, a bmi indexem 20 alatt van, de csont és bőr én se vagyok, mert egyrészt szeretek enni is, másrészt futni is, ezáltal feszesek a lábaim, a hasam, és a karjaim se annyira gyengék, hogy 10 kiló megemelésétől összeroskadok.
2012. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ő is valami ilyesmi forma. Meg állítólag jóképű. Végül is biztos, nem csúnya. De én nyilván nem tudom ezt rendesen megállapítani:) Ráadásul nem egy gyökér. Ha nem ismerném, azt hinném, hogy nem létezik hűséges pasi.:D Gondolom nem ő az egyetlen, úgyhogy van remény csajok:D
2012. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És még én is azt hittem magamról, hogy arcra nem vagyok csúnya, de tévedtem. Ha olyan szép lennék, mint amilyennek egyesek állítanak, már rég megerőszakolt volna egy csaj.
2012. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!