Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbiusok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbiusok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy kedvelek egy lányt, de igazából én sem tudom, neki barátja van, hogy szereti-e? Ki tudja? Mindig mást mond... Az én részemről pedig... nem tudom mi ez... lehet, hogy ő sem. Olyan, mintha csak játszanánk egymással, de én ezt már nagyon nem bírom, mert fáj. Kérlek, segítsetek abban, hogy mi tegyek:)
2012. márc. 6. 07:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, lépj a tettek mezejére. :) Mi biztos nem tudjuk, van-e pasija. :D
2012. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Előző, te leszbikus vagy? :D
2012. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Barátja az biztos van... csak az a kérdés, hogy szereti-e őt...
2012. márc. 6. 08:01
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha van barátja, akkor valószínűleg hetero és csak beégetnéd magad.. de ahogy a kérdést feltetted, nekem úgy tűnik, hogy magaddal se vagy tisztában..
2012. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Nos, én biszexuális vagyok, de ha megengeded hozzá szólnék a témához. (de ha nem engeded, akkor is xD)



kezdjük az első mondatoddal. "azt hiszem" -- HISZED VAGY TUDOD?!! ez fontos kérdés... először légy tisztában a saját érzelmeiddel. Ha ez meg van, akkor próbáld meg elhelyezni a kapcsolatotokat egy skálán. Pl: menyire agytok jó barátok?


Ha nagyon jó barátok vagytok, akkor nyilván sokat beszélgettek is. Ilyenkor, tessék aktivizálni magad, és húzzatok le kocsmázni. mivel az alkohol megoldja a nyelvet, próbáld meg kikérdezni finoman. PL: mi a véleménye a melegekről stb... Meg hogy hogy vannak a palijával. ( azért ne így egymás után :D. Közben minden jelentéktelen dolgot is beleszőhetsz, csak a sok zöldség közben legyen pár lényeges kérdés)


A válaszaiból vonj következtetéseket. jah és figyeld a szemeit. pl: lesüti-e a szemét ha a leszbis témához értek? Ha nem néz a szemedbe, az árulkodó jel. :P Figyeld meg a testbeszédét, ficereg el, meg igazagatja-e a haját. Ez mind ara utal, hogy kínos neki a téma.


Aztán... hát kitudja. Az s lehet, hogy biszex a csaj. Szóval valamilyen szinten próbálj közeledni, aztán majd lesz valami. Vagy lekoptat vagy ha már nagyon közel kerültetek egymáshoz, meg lement a kötelező agybódító tequila is, és minden kedvező, akkor mond meg neki. Vagy bejön vagy totálisan hülyének fog nézni.


Nah jó nem hülyülök: a lényeg, hogy próbálj meg rájönni arra, hogy mi is ő. Ha meg szeret a psiját és hetero, akkor sajnos reménytelen. Ne fájdítsd miatta a szívecskéd, az csak önszivatás.

2012. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Szokd meg, hogy majdnem minden lány akibe beleszeretsz hetero és még párkapcsolata is van... Ha ebbe beletörődsz nem leszel boldog, de legalább az a csalfa, vak remény sem fog a markában tartani.
2012. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy van barátja, nem feltétlenül jelenti, hogy a lányokat nem szereti.

A legjobb barátnőm leszbikus, pedig neki is volt jó pár barátja, mielőtt teljesen letisztázta magában, hogy a lányokat szereti.

Emellett még lehet biszexuális is, akkor meg ugye vonzódhat lányokhoz is, szóval...

Mondd el neki, hogy mit érzel és hogy neked fáj ez a "játék".

Tisztázd le vele, hogy ha akar valamit komolyabban, akkor lépjen, de ha nem akkor ne játszadozzon veled.

L/25

2012. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az tényleg igaz, hogy én sem tudom, hogy mit akarok, de azt tudom, hogy én jobban szeretem őt, mint egy barátot... Itassam le? Na jó, megvárom a következő pertit, megnézzük mi fog ebből kisülni.. Ez a van barátja, attól még lehet, jójó, ezt én is tudom, de nem akarok erre alapozni és nem tudom, hogy hogy deríthetném ki, azon kívül, hogy fura kérdésekkel bombázom, meg leitatom, meg ilyenek..
2012. márc. 6. 19:37
 9/28 A kérdező kommentje:
Na jó, valaki nézi a Glee-t? kb olyan a kapcsolatunk, mint Santananak és Brittanynak, csak "making out" nélkül.
2012. márc. 6. 20:09
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig csak egy párkapcsolatom volt, egy fúval. Na mármost ez öt évig tartott, igaz szerelem volt, a végére viszont tele lett konfliktussal stb stb ez most nem lényeg. A lényeg az, hogy én kb 9-10 éves korom óta tudom, hogy mi az ábra nálam. Attól, hogy van pasija, simán lehet bi, sőt elvileg a nők 70%-a elmélkedik élete szakaszában az azonos nemű szexről. :D


Egyébként nem azt mondtam, hogy itasd le. azt mondtam, menjetek el ketten normális körülmények közé szórakozni és igyatok meg pár sört, boroskólát, ami tetszik. és nem kell csontrészegnek lenn, meg csúszni a földön hazáig mint a meztelencsiga. csak simán mértékkel iszogassatok, az magával hozza a jó kedvet. beszélgessetek, tegyetek be a zenegépbe zenét, röhögjetek meg vigyorogjatok. ilyen becsiccsentett állapotban, amikor rohadt jól érzi magát az ember, fel lehet tenni érdekesebb kérdéseket is... egyrészt, mert ilyenkor bátor az ember és bevall olyanokat is, amihez normális esetben beszari. :D


Ami meg a pasiját illeti: Lehet, hogy szereti. Én is szerettem az enyémet, és elég rossz volt észre venni magamon, hogy itt-ott meglestem a helyesebb csajokat. :/ Amúgy meg ha tényleg szeretik egymást, nem illik közéjük állni. Ha meg csak téged szivat, akkor szimplán kretén a csaj és nem érdemli meg azt sem, hogy rád nézzen.

2012. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!