Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez relatív?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez relatív?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már ilyen kérdés... de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre


fentebb volt egy ilyen kérdés, de én nem vagyok önbizalom hiányos és tegyük hozzá elszállva se vagyok magamtól

2 konkrét esetet tudok mondani amikor egyszer azt mondták rám, hogy milyen jóképű a másik pedig, hogy biztos nincs gondom a csajozással mert nagyon jóképű vagyok( persze nekem más a véleményem) de például ezt nem igazán veszem észre mármint megyek az utcán és ahogy fentebb írták egy csaj se néz rám, vagy próbál flörtölni velem nem mintha elvárnám hogy a nők kezdeményezzenek, de értitek nem nagyon kapok jelzéseket, lehet hogy csak hülye vagyok és nem veszem észre ezeket a dolgokat? lehet, hogy mondjuk nem vagyok olyan amilyennek mondanak és a nagy átlagnak nem is jövök be ? köszönöm a válaszokat előre is! :)



2012. márc. 6. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg azokkal ismerkedni, akik azt mondták, hogy jóképű vagy... Vagy azok családtagok?
2012. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem családtagok voltak.. 30 éves nők :D
2012. márc. 6. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:

hát figyelj..a bátyámra az öregebbek azt mondják, hogy helyes fiatalember. (23 éves) a korabeliek szerint pedig undorító, ahogy kinéz, és ez szerintem is így van..:D

a szépség/helyesség egy teljesen relatív dolog

2012. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D :(
2012. márc. 6. 14:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig már kezdtem reménykedni :d
2012. márc. 6. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb eshetőség az lenne, ha csak családtagok mondanák... Vagy ők se. :D
2012. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D na ja,
2012. márc. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!