Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem, hogy a barátnőmet seggbe ujjazhassam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ki kell mosni vagy mit kell tennem?
2012. márc. 6. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Legfontosabb, hogy valamilyen formában a beleegyezését megkérd. A higiéniai kérdések is inkább megegyezésesek. No meg gusztus kérdése.
2012. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla és beleegyezett csak azt nem tudom, hogy előtte elég ha jól megmosom a végbélnyílását és már mehet is?
2012. márc. 6. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ha nem akarsz a sz@rjában turkálni, akkor ajánlatos egy beöntést csinálni, gyógyszertárban lehet venni olcsón ilyen szerkezetet, vagy ha más nincs a zuhanyzó csövével is megoldható.

Amennyiben szereted ha büdös a p!csa, nincs szükség erre.

2012. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irtam már, hogy ez is megegyezés kérdése. Ki mit fogad el? Lehet, hogy sokkal zavarobb a beöntés, ilyen-olyan elökészités és kevésbé, ha utána kezet mosol rendesen. Néha az itteni "tanácsok" olyanok mintha egy mütétre készülésröl lenne szo. ( De minek akarsz ott turkálni? A te dolgod.)
2012. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
köpj bele, annyi bőven elég
2012. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15-24 el van tévedve, úgy osztogat tanácsot, hogy gőze sincs róla....

Nem kell nyakig turkálnod semmiben, nem lesz olyan az ujjad. A salakanyag nem a végbélnyílás körül néhány centire "raktározódik". Nem kell semmi extra. De a higiéniára nagyon vigyázz, amit oda beteszel, azt máshova ne tedd!

2012. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira nincs eltévedve! Ujjal elérhető bőven.
2012. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális bélműködés esetén a végbélben nincs fekália.

Persze nem árt előtte kimosni belülről is.


Az én farkam nem szokott kakás lenni, de volt már ilyen eset. Nem estem kétségbe. Megmostam szépen és kész.

2012. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!