Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz amit csinálok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz amit csinálok? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Egész nap amikor otthon vagyok, szomorú számokat hallgatok, és hasonló blogokat olvasgatok: [link] Minden nap megnézem facebookon, hogy a lány akibe szerelmes vagyok, nem-e szakított jelenlegi "pasijával". Látom, hogy nem, és nézegetem a képeit, majd elképzelném milyen jó lenne, ha lenne valakim. Semmi máshoz nincs kedvem. A párás tükrökbe, ablakokba beleírogatom hogy: Alone. Nagyon gáz, hogy 15 éves (fiú) létemre ilyeneken jár az agyam? Hogyan változtassak ezen? Előre is köszi a válaszokat. (15/F)
2012. márc. 6. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Emós vagy.
2012. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megmondom neked a frankót! túl sok a szabadidőd. csinálj már aktív tevékenységeket! dolgozz, otthon, szüleidnek... tanulj, zenélni, sportolj, ne gubbassz. túl sok időd van a hülye gondolkodásra néha fizikai dolgok kellenek, az ember nem csak az agyában él.
2012. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja. Tök gáz. Lassan férfi vagy, és úgy viselkedsz mint egy depressziós buzeráns. Sajnálod magad egyfolytában. De ahogy így elnézlek, már én is sajnállak mert szánalmas vagy. De nem reménytelen!

Szedd össze magad ember! Ez a mentalitást messziről megérzik a bukszák és elmenekülnek tőled. Légy magabiztos, életvidám, legyenek céljaid. Lesz csajod!

2012. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez elég szánalmas, már megbocsáss. De soha nem késő. Mindig lehet változtatni magadon. Szerintem is túl sok a szabadidőd keress valami hobbit ami leköt, mennyel barátaiddal ide oda. Ha meg nincsenek barátaid ismerkedj, hidd el társaságban jobban érzi magát az ember, és akkor talán barátnőre is találsz.
2012. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj srác. Én is ilyen voltam DE aztán fordult a világ és szerte-széjjel keféltem egész Budapestet. Hajrá!
2012. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
XDDD problem !?
2012. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 woo ***** válasza:
te vagy az igazi forever alone :D
2012. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!