Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baj lehet velem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet velem, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, az egyik legjobb haverom neki udvarol...igazából csak barátkozni szeretnék, de ha próbálok vele beszélgetni akkor a végén csak XDzik...Nem tudom mit tegyek, facebookon chatelek vele, élőben nincs önbizalmam?

Közös témát kerestem,de nem találtam...2-3 napja chatelek vele,az szerintem meg ''mondj magadról valamit'' vagy ''mondj ez témát'' illetve '' Miről szeretsz beszélni'' szerintem túl közvetlen lenne, és hülyének nézne.


Mit tehetek?

14/F


2011. okt. 14. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem akar veled semmi komolyabbról beszélgetni, mert a legjobb haverod udvarol neki. Lehet, hogy attól tart, bármit mond, az visszakerülhet a pasijához tőled. Kicsit fura is lenne, hogy van egy barátja, akivel megbeszélhet bármit, de közben veled "lelkizik". Hülyeségekről, meg minek fecserésszen? Fordított helyzetben, lehet, hogy te sem tudnál őszintén és felszabadultan beszélgetni.
2011. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én támogatom hogy jöjjön vele össze. Csak ismerkedni szeretnék
2011. okt. 14. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Komoly gondok ezek így 14 évesen

am melyikük családtagod, hogy ide írtad?

2011. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ide írtam mert a legközelebbi kérdést is ide írták, a topicot pedig nem figyeltem.


Amúgy értem az iróniát hidd le :)

De engem nem zavar :)

2011. okt. 14. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak ismerkedni szeretnél, mert te magad írtad, hogy tetszik. A lány pedig nyilván érzi ezt, és sem megbántani nem akar, sem olyan helyzetet, amiből úgy tűnhetne,hogy kétfelé kavar. Ismerkedj olyan lánnyal, akinek senkihez semmi köze,(érzelmileg). Vannak néhányan hidd el...
2011. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, csak annyi hogy jól néz ki,de ezt sehogy sem mutatom neki,direkt oda is figyelek rá.

Még ''állítólag'' nincsenek együtt, persze ez nem azt jelenti hogy akkor gyors össze akarok vele jönni,csakhogy meg szeretném ismerni..ennyi

2011. okt. 14. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg másokkal ismerkedni. Akár együtt vannak, akár nincsenek, a "szomszéd nője" tabu akkor is, ha csak feltételes módban a nője. Majd ha már tuti, hogy nincsenek, nem is lesznek együtt, lehet, hogy nem XD-zik ha valamit kérdezel tőle. A Föld lakosságának kb a fele nő. Csak találsz beszélgetőpartnert rajta kívül is.:-))
2011. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

23:22


Kössz, a felvilágosítást,erre nem is gondoltam

Végre nem érzem magam nyomoréknak :D

2011. okt. 15. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!