Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a telt lányokról/nőkről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszenek, van akinek nem tetszenek...És sokszor volt már ez a kérdés...
2012. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

első véleményét osztom!


ámde nekem nem az ideálom...

2012. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló elmondott mindent.


De nekem sem éppen az ideálom...

2012. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindenki szótárában mást jelent a telt...


[link]


[link]


[link]


Szóval?

2012. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 balkalolka ***** válasza:
Attól függ hogy mivel telt. Ha öntelt akkor nincs nagy vélemény, ha én vagyok benne a töltelék akkor nyilván jó véleménnyel vagyok róla. :)
2012. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hogy a szo milyen ertelmeben telt...nekem vonzo, ha egy non van egy KICSI! felesleg, nem szeretem, ha csorognek a csontjai, am: A problema az, hogy a mai vilagban a "telt" szo altalaban nem mindig azt a bizonyos kis felesleget jelenti. Az ideg szetvag, amikor egy no azt allitja magarol, hogy o "dundi"...Nem, te nem dundi, vagy, hanem eppen most ertel vagosulyba...Tehat amikor egy no nem egy hatalmas dagadt hajtomeg, hanem egy kellemesen telt idomokkal rendelkezo izleses apolt no, akkor az peldaul nekem tud vonzo lenni...Persze ez csak az en maganvelemenyem.
2012. márc. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem költői a kérdés, hanem a kérdező telt.

Tanácsok ff-tól, a pártalálás "titkai":

1. Mosolyogj az emberekre

2. Beszélgess, beszélgess

3. Ha nem tetszik az alakod eddz, de ne támassz irreális elvárásokat, ha nem vagy vékony típus, akkor sohasem, vagy csak időlegesen tudsz azzá válni.

4. Ha a zsír többségét izommá dolgozod, kelleni fogsz a pasiknak

5. Légy ápolt, adj magadra, öltözz divatosan ésszerű határokon belül!

6. A telt nők rendszerint, nagyobb cicikkel is bírnak, ami nagy fegyver a kezetekben:D de, hogy igazán jól tudd "használni" kell testedzés, akkor lesznek szépek igazán.

6+1 HA kóros a túlsúly érdemes orvoshoz is menni, pl pajzsmirigy is okozhatja

2012. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem jobban bejönnek mint a csontrakéták.A kérdező telt nőkről kérdezett és nem kórosan kövérekről.
2012. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
általában jó fejek, de nekem nem tetszenek. :/
2012. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az összes bunkó.
2012. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!