Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levélírásban kérek segítséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levélírásban kérek segítséget?

Figyelt kérdés
egy viszonylag rövid,néhány soros levelet szeretnék írni egy lánynak akit lazább kötetlen szexkapcsolatra szeretném rábeszélni de nem bunkó módon hanem visszafogott ugyanakkor olyan levél hogy érteni lehessen hogy mit szeretnék tőle!ezzel kapcsolatban szeretnék kérni ilyen néhány soros minta leveleket aki tud azt kérem hogy segítsen ebben! És rendes választ kérek amire kíváncsi vagyok!
2012. márc. 6. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:

ha lehet akkor privátba legyetek szívesek!

Köszönöm !

2012. márc. 6. 20:56
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szia, nagyon helysnek talállak, mondhatni pont az esetem vagy, nagyon tetszel mint nő, de hogy teljes legyen a kép hozzá kell tennem, hogy én párkapcsolatra nem vágyom, időm sincs rá, de amúgy szivesen megismernélek közelebbről. Remélem nem veszed bántásnak az őszinteségem."


ui.: annyira király vagyok...

2012. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
XD :D mi ez az annyira király vagyok?
2012. márc. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!