Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget, véleményt szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget, véleményt szeretnék kérni, egy elég durva félrelépésről!?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok, 1 éve van barátom.. eleinte nagy szerelem volt, de kb. 3 hónapja csak hétvégente látjuk egymást, akkor is pár órát. Eléggé ígénylem a szeretetet, hogy legyen mellettem egy úgymond "biztos támasz". Az utóbbi időkben úgy éreztrm, kezdek kiszeretni a barátomból. Valamelyik éjjel egy buliban nagyon sokat ittam, és elmentem egy barátomhoz, (akibe bele voltam esve, ráadásul a volt bnőjét még én vígasztaltam, mikor szakítottak). Teljesen össze voltam zavarodva, ki is voltam készülve, mert családi gondjaim is voltak. A fiú nyomulni kezdett.. én mindent hagytam, lefeküdtünk. Hát ezek után nekem hatalmas bűntudatom lett, barátomnak mindent elmondtam, hasonló helyzetbe kerültem mint a depresszió. A barátommal megbeszéltünk mindnt. Kaptam még egy esélyt. Nqgyon sokat tanultam ebből a helyzetből, és úgy érzrm, amikor ezt tettem nem is én voltam.. Nagyon megviselt. Egy páran mellettem álltak, megértettek valamilyen szinten. Igen ám, de az osztályom megutált, mivel a fiú is az oszt.tásam, meg a volt barátnője is. Meg akarnak verni, én lettem a környék elkönyvelt ribanca. Nagyon bánt a dolog, én senkinek nem akartam rosszat! Szerintetek tényleg nekik van igazuk, vrlem van a baj? Kezdek magamban kételkedni.. Ilyen mással is előfordul? Meg kell vetni az ilyet? Vagy egyszer el lehet nézni mindenkinek? Szörnyen érzrem magam.
2011. dec. 15. 23:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
76%
Akkor kellett volna gondolkodnod. Utólag már nem tudsz semmit csinálni. Egy megcsalásra nincs semmilyen mentség, semmilyen!
2011. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a kérdést hatalmas hiba volt ide feltenni. Amit itt kapni fogsz, még mélyebbre taszít...


Én azt mondom néha meg esnek ilyenek. Be voltál rúgva, ráadásul lelkileg is padlón voltál. A barátod csúnyán kihasznált. Én inkább rajta verném el a port...

Az osztállyal sajnos semmit nem tudsz csinálni. Ez olyan mint az internet. Ami egyszer kikerül, ott is marad.



Az idő vasfoga elintézi, addíg is kitartást...


21F

2011. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
70%

Ez olyan hiba, amit évek múlva is bánni fogsz.


És valóban, te kezdesz kiszeretni a barátodból, mert ő még ennek ellenére is veled akar lenni.

2011. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
uIgen, tisztában vagyok vele. Csak az itt a kérdés, hogy megérdemlem hogy ez miatt lenézzen, megverjen, ribancozzon más? Még akit nem is ismerek?
2011. dec. 15. 23:33
 5/44 anonim ***** válasza:
21%

gyere hozzám

én egy dugás után nem vernélek meg,

inkább 3 után.

2011. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
73%

Házi nyúlra /osztálytársra/ nem célszerű lőni, akkor meg főleg nem, ha van mellette párja az embernek. Csodálom a barátodat, hogy ad még egy esélyt. Nem érdemled meg.

Te is bunkó vagy, mert lefeküdtél mással, de az osztálytársad is, hogy kikezdett veled. Miért nem a volt barátnőjét d.ugta meg akkor az is.

Elnézni nem nagyon lehet, de ezért szerintem ne utáljon egy egész osztály, persze dicséretet se várj tőlük.

2011. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
a megverést nem érdemled, a ribancozást, lenézést igen.
2011. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
50%

A lényeg, hogy a barátod megbocsájtott, újrakezditek, már odafigyelve egymásra. A többi ne érdekeljen.

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, a 3.féltől elég gáz, hogy ezt kihasználta (meg azt, hogy sokat ittál)

Próbálj túllépni rajta, az idő majd mindent megold.

2011. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk tökéletesek. Nem azért vagyunk emberek, hogy ne hibázzunk, hanem azért vagyunk emberek, hogy meg tudjunk bocsátani. Te most elszúrtad, fájdalmat okoztál sok mindenkinek, de nem áll meg az élet. Nem kell téged megvetni sem, nemhogy megverni. Legyél tisztába azzal, hogy mekkora baromságot csináltál és többet ne engedd, hogy megtörténjen. A bizalmat elveszítetted. A barátodon múlik, hogy mennyire képes ezt a dolgot kizárni a további életéből, ha veled marad - nagyon kevés embernek megy. Ezek után, hogy ez a kapcsolat jól működjön kb 15% esélyt adok. De ne törj össze, nem tetted tönkre sem magad, sem mások életét - ahhoz még túl fiatalok vagytok. Egy megcsalásban mindkét fél benne van - csak ezt nehéz beismernie a megcsaltnak. Le kell ülni és átbeszélni mindent. 23f
2011. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
18%

Hát igen akkor kedjük.


Hiányzik belőled a tisztesség, nő létedre úgy be rúgsz, hogy nem tudsz magadról sose leszel igazi nő.


Nincs benned annyi becsület vagy érzés, hogy nem csalod meg a barátodat akivel komoly kapcsolatban vagy. Nekem ha berúgok is van annyi eszem, hogy tudok gondolkodni bár én fiú vagyok.....


Igen, Igen, Igen egyszóval egy nagy büdös tetves:


K.U.R.V.A


vagy

ri.banc, lotyó, prosti, gyö.kér ganéj

2011. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!