Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeség volt ezt tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség volt ezt tennem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel már több, mint 2hónapja nem jutunk előre. Csók már volt. Az elmúlt hetekben semmi nem történt, párszor találkoztunk de csak 10-15percekre. Azt mondta szeretne megismerni, találkozni velem, de mikor hívom, hogy na akkor este találkozzunk akkor nem jó neki.

Tegnap este beszéltünk, majd írtam neki, hogy egy SMS-t hogy fél óra múlva találkozzunk egy adott helyen. Nem jött el és még a telefonját is kikapcsolta. Mérgemben írtam neki egy SMS-t, de már megbántam, mert úgy érzem csak saját magamat aláztam meg vele. Semmi olyat nem írtam ami erkölcstelen lenne, csak annyit hogy megértettem nem akar látni. Nem tudom mit tegyek. Délután valószínű találkozunk és nem tudom mit mondjak neki.


2012. márc. 5. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj neki semmit,had beszéljen ő,hisz megbántott,nem ment el a találkozóra és még a telefonját is kikapcsolta,egyszóval hadkezdje Ő :)

20F

2012. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már neked legyen rosszérzésed miatta.

Neki kéne, mivel nem ment el, és a telefonját is kikapcsolta.

2012. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat képzeltél ebbe a srácba.Már találkoztatok 2hónapig,volt csók,aztán meg 15percekre ér rá...nagyon kis teszetosza még vagy nem érdekled.

Eleve nem kellett volna neked elhívnod..

2012. márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne légy magad alatt. A pasinak van valakije, akit nem tudott leszerelni. Tudta, hogy vársz rá és tartott attól, hogy hívogatni fogod. Ezért kikapcsolta a telefonját, hogy a másik lány előtt ne kerüljön kellemetlen helyzetbe. Neked meg majd bead valami dumát, hogy kórházba(temetőbe) került ez vagy az. Esetleg, az lesz a kifogás, hogy a főnöke berendelte. De vasárnap? Attól még egy SMS-z küldhetett volna. Akinek nincs 1 perce rád megírni egy SMS vagy felhívni, hogy ne várj rá az nem érdemli meg, hogy szóba állj vele!


Összegezve. Ez egy gerinctelen ember. Nem törődik veled! Keress mást, akinek fontos vagy.

2012. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A negyediknek igaza van. Gerinctelen ember és valami nem tiszta körülötte. Felejtsd el!


32N

2012. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 menta34 ***** válasza:
Igen, a logikus válasz az, hogy van valakije.
2012. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!