Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konditeremben leszólítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditeremben leszólítás, imserkedés?

Figyelt kérdés

Tetszik 1 csaj, de nem tudom hogy és mivel szólítsam meg.

Nem az önbizalmammal inkább társalgás terén akad problémám. Pl: miket kérdezzek stb...


2012. márc. 7. 23:07
 1/9 A kérdező kommentje:
*ismerkedés
2012. márc. 7. 23:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha új ott, mert mondjuk nem rég óta látod ott, akkor megkérdezheted, hogy mióta jár, meg hogy kell-e neki segítség vagy ilyesmi, szerintem ez nem tolakodás. Legfeljebb azt mondja, hogy nem kösz, nincs ezzel semmi gáz, de az is lehet, hogy ha tényleg új, megkér, hogy mutass neki pár gépet, vagy valami. Vagy pl. otthagyod véletlen a törölköződet mellette, megkéred, hogy dobja már oda neked (feltéve, hogy nem a futópadról kell lemásznia ezért :D), aztán meg megkérdezheted, hogy milyen sűrűn jár oda, vagy ilyesmi, és hogy lenne-e kedve edzés után meginni veled egy üdítőt.

20/L

2012. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyúrunk vazzeg??7
2012. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mas lany miert jar, de en konkretan azert, hogy edzzek. Amikor leszolitottak, akkor inkabb zavaro volt a dolog. Szoval en azt javasolnam, hogy probalj meg utana odamenni hozza. Hivd meg egy szojaturmixra buzacsiraval :D
2012. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"dobja már oda neked (feltéve, hogy nem a futópadról kell lemásznia ezért" :DDDD ezen jót derültem

Régóta jársz ide? - ilyenés hasonló kérdésre gondoltam. De miket még?

Pár hasonló, hogy lássam vevő e a társalgásra, ismerkedésre. Nem akarok 1ből tolakodó lenni a hogy hívnak,hány éves vagy stb... sablonnal.

2012. márc. 7. 23:34
 6/9 A kérdező kommentje:

"Gyúrunk vazzeg??7"

xD

2012. márc. 7. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, nem tudom, ha ott izzadnék a biciklin, akkor lehet, hogy kicsit kényelmetlenül érezném magam, ha egy srác odajönne, én meg ott bűzlök meg izzadok meg haldoklok az edzéstől fáradtan (ha meg helyes a srác, akkor főleg zavarban lennék, mert oké, hogy edzőterem, de azért csak lány vagyok és mint olyan, szeretek jól kinézni helyes srác közelében). Szóval lehet abban valami, amit a harmadik mondott, hogy inkább a végén menj oda hozzá. Szerintem az se baj, ha azzal kezded egyből, hogy többször láttad már az edzőteremben, szipatikusnak tűnik neked, meghívhatod-e egy turmixra. Ha igent mond, ott már megkérdezheted tőle, hogy mióta jár oda, mit dolgozik/tanul, satöbbi. :)
2012. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A konditerembe járók többsége bénán csinálja a gyakorlatokat, mikor ezt látod menj oda, kérdezd meg udvariasan, hogy segíthets-e neki, megmutathatod-e, hogyen kellene helyesen. Aztán bókolj. Kérdezd meg, hogy fogyózik-e vagy csak karban tartja magát? Ha elsőt válaszolja, akkor dícsérd meg az alakját, hogy nem is lenne rá szüksége, második esetben, az elért eredményét, hogy mennyire formás. Ha már ott vagy, kérd meg, hogy ő is segítsen neked fekve nyomni, persze ha 10kg/val nyomsz fekve, akkor az elég cinkes lehet. :)) Az meg, hogy hányszor jár oda elég hülyeség megkérdezni, kérdezz inkább róla, tanul-e, van-e férje (ha nincs nevetni fog, megint megdícsérheted, egy ilyen csinos, helyes lányra még senki nem csapott le?), ha meg van valakije azt el fogja mondani. Ha nincs onnan már tényleg meghívhatod egy bubimentes vízre vagy egy szójaturmixra. :)) Egyszerűbb ez, mint hinnéd. :D Nekem lennének ilyen lehetőségeim a terembe, áhhh már hány csajnál bepróbálkoztam volna...
2012. márc. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mehet a dolog! Volt már, hogy engem nő szedett fel a kondiban, szóval ebből kiindulva a lányok sem ódzkodnak ettől. :)


23F

2012. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!