Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony, vékony fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony, vékony fiúk tényleg nem kellenek már senkinek sem? Lányok ti nektek tényleg csak a magas fiúk kellenek és esélyt sem adtok az alacsony fiúknak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 23:19
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
39%
Hát mivel, én az átlagosnál kicsit magasabb lány vagyok, én jobban húzok a magasabb pasikhoz. Szeretek azzal is számolni, hogy ha esetleg magassarkút húzok fel, még úgy se legyek (sokkal) magasabb a fiúnál. Nem tudom, hogy ha valakit nagyon-nagyon kedvelnék, ez kizáró indok lenne-e, de már volt, hogy azért nem engedtem egy srác kezdeményezésének, mert nem mutatott jól mellettem.
2012. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Én nem akarok olyan pasit,akinél ki kell törni a nyakam,hogyha rá akarok nézni,de olyat sem,aki egy fejjel alacsonyabb nálam és körbeszaladgál,mint egy kerti törpe.Én sem vagyok túl magas,inkább átlagos.
2012. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
165cm magas fiúhoz mit szólnátok?
2012. márc. 7. 23:39
 4/47 anonim ***** válasza:
31%

23:39: Kertitörpének még elmegy.


Jól bíod a hideget? Mert sajnos télen is kint kell állnod a kertben.

2012. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
61%

hát a 165 cm nagyon alacsony :S az kb lánynak átlagmagasság, sőt még kevesebb...

én alapból majdnem 180 cm vagyok, szóval mindig a magasabb pasik tetszettek 190 fölött (persze akad kivétel)

alacsonyabb pasim egyszer volt, szörnyű volt..

2012. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
60%

165 nekem is alacsony :/ fél fejjel magasabb vagyok nálad, az már engem zavarna.

első vagyok!

2012. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
Háát sajnos látod alacsony pasik senkinek nem kellenek,hiába mond esetleg a TV bármi mást.
2012. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

ma 00:20


Sajnos igaz, de legalább őszinték.


Becsülöm az őszinteségüket.

2012. márc. 8. 00:24
 9/47 anonim ***** válasza:

Én kimondottan szeretem az alacsony, vékony fiúkat.

29/f


És ezt nem viccelődésből vagy gúnyolódásból mondom. Ilyen fiúk mondták már nekem, hogy ők igazából biszexek, de a lányoknál abszolúte semmi esélyük nincsen, maradnak a fiúk... ugyanakkor ismerek olyan 165 centis fiút is, akinek van barátnője, szóval ha heteró vagy, akkor sincs minden veszve. Keress 150 centi körüli lányt :)

2012. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
ember ,tanulj ki valami jó szakmát,pl:orvos.Lessz csajod utánna nefélj
2012. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!