Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megérzi egy nő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérzi egy nő ha tetszik egy férfinak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a közvetlen környezetembe,és nem tudom eldönteni hogy tényleg tetszem-e neki vagy csak szórakozik?

Semmi komolyat nem akarok tőle,bár nem tagadom tetszik. 4éve kapcsolatban vagyok,és nem akarok félre lépni,de mivel nap mint nap találkozom vele,így jó lenne átlátni jobban a helyzetet.

Ha találkozunk,elenged a lépcsőn,kinyitja elöttem az ajtót (lehet ez csak azért van mert úriember?)

Mégis amikor összefutunk,mintha zavarba lenne,és alig mer rám nézni,de látom hogy keresi a tekintetem.

Szóval egy nő érzi ha tetszik egy férfinak?Mert én azt érzem,csak kínos hogy minden nap láthatjuk egymást.Mégsem költözhetek el! :)


2012. febr. 22. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt hogy jó pár évvel öregebb,ezért gondoltam hogy talán szórakozik velem.
2012. febr. 22. 18:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos van ilyen,szerintem ahhoz nem kell nőnek lenni,én férfi létemre is megérzem ha tetszem egy nőnek.
2012. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Igen,az apró flörtökből,a tekintetetek összevillanásából tudni,érezni lehet ösztönösen.Bár az más kérdés,hogy ez vágy és fellángolás-e inkább,szimpla,flört,vagy annál több.Ezt szintén érezni lehet,ha magában letisztázza az ember.

Addig jó,míg csak megnézel valakit,és elkönyveled magadban,hogy tetszik.Viszont mikor már agyalni kezdesz,gubancok vannak,és hajlasz a botlásra.

2012. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem ilyen egyszerű.


Egyrészt nem mindenki ilyen fogékony a metakommunikációs jelekre.


Másrészt gondolj bele. Lehet, hogy életedben tetszettél húsz embernek, de csak öt mert kezdeményezni nálad. Lehet, hogy a maradék ki sem merte mutatni az érzéseit.


Vagy fordítva, lehet, hogy én azt hiszem, hogy mindenkinek, akinek por megy a szemébe bejövök; de honnan tudhatnám igazán, ha nem mondják el? Addig csak egy szép ábránd lesz, hogy fú, én itt mindenkinek bejövök, csak nem merik elmondani.

2012. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért nem sok férfiról mondhatom el,hogy "megérzem"hogy bejövök neki.

Tehát az utolsóéval nem teljesen értek egyet.

Amiket leírtam,egyfajta jelnek veszem,de lehet hogy félreértem ezért tettel fel ezt a kérdést.

Mellesleg mert több okból sem értem ezt a dolgot,mivel az illető azt is látja/láthatja hogy együtt élek a párommal.Ezért sem tudom miért adná tudtomra hogy tetszem neki.

2012. febr. 22. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. érzem valakinél, hogyha egy légtérben vagyunk, szinte megfagy a levegő, és 5 percenként minimum 10szer rámnéz. Nem tudom, ezt én reagálom-e túl, és csak én érzem, vagy vajon ő is.


21L

2012. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!