Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác, akivel jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác, akivel jóban vagyok, sokat beszélgetünk sms-t küld nekem nőnapra, vagy felhív, akkor az annyit jelent, gondol rám, mint nőre? Nem hiszem, hogy a férfiak minden nő ismerősüket felköszöntenek! Tévedek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?
2012. márc. 7. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
jól látod! többet is szeretne ha lehetne....
2012. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd akkor gondolj rá, ha tényleg ír holnap :)
2012. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D Igaz, de vonz a kíváncsiságom, mert karácskor is felhívott és boldog karácsonyt kívánt. Szilveszterkor is, igaz 2 nap késéssel. :)
2012. márc. 7. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
te ,ez dugni akar !
2012. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én pl nem veszem komolyan a nőnapot.

Boldogat kívánok ismerőseimnek de csak annak vennék vmit vagy sms-t küldenék akit tényleg nagyon szeretek.

Sztem ezzel nem csak én vagyok így

f18

2012. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na erre voltam kíváncsi, köszi mindenkinek, főleg az utolsó válaszolónak.


Tehát jó jel!

2012. márc. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!