Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hogyan értelmezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogyan értelmezik, ha egy nő ezt mondja nekik?

Figyelt kérdés

Ha azt írná neked egy nő, hogy többet jelentesz, mint barát, fontos vagy neki, de mivel nem kölcsönös, talán jobb lenne nem keresni egymást, értenéd mire céloz?


Képes ezt valaki úgy érteni, hogy ez egyenlő a kopj le kifejezéssel? Nem az akart lenni.


Mire gondolnál, de komolyan? Kort is írjatok, kérlek! Köszi!


2012. márc. 8. 14:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem priviztünk mi már ebben a témában? Vagy minden nő mostanában béna pasikba van belezúgva ... :-P
2012. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Van egy pár az enyémhez is hasonló sztori itt, egyet már olvastam a mai kiírásban. Nem vagy ismerős.
2012. márc. 8. 15:28
 13/20 anonim ***** válasza:

Akkor a második variáció ... :-P

Miért nem "Férfit" kerestek magatoknak? :-P

2012. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Mert őt ismertem meg, nem tehetek róla. :)


Mi bajod vele? Talán mi nők sem olyanok vagyunk, mint amilyennek lenni kellene.


Vissaztérve a kérdésemre, ezt ti férfiak direkt csináljátok, élvezitek, hogy valaki megkedvel, majd hagyjátok, hadd szenvedjen a hülye?

2012. márc. 8. 15:37
 15/20 anonim ***** válasza:
öööö, bevallom, volt, hogy tepertettem egy csajt, mert élveztem és simogatta az egómat, de azóta nincs szükségem ilyenre, tudom, hogy nem ettől leszek több....
2012. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem! Ezek a férfiak bénák egyszerűen! Nem játszanak, hanem döntésképtelenek! Nem tudnak egy lépést megtenni a saját boldogságuk irányába. Lépj Te! És lesz egy aranyos papucsod! :-P
2012. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem tartom szemét embernek, de mégis elgondolkodtat néha, mert azon az állásponton vagyok, hogy ez már nem igaz.


Papucsom? Ő alapvetően egy olyan jellem, aki szeret a társaság középontjában lenni, szórakoztat, humorizál, nem gondolnál, hogy egy ilyen döntést ne tudna meghozni.


Jobb élvezni talán mégis, hogy én szenvedek.

2012. márc. 8. 15:59
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem simán be van rezelve hogy tetszik valakinek és nem mer lépni, esetleg nem tudja, hogy mit kéne csinálnia... Szóval vagy megmondod neki h na akkor lesz e valami és megpróbálsz te kezdeméynezni vagy tűröd , hogy még itt töketlenkedig, aztán 2 hét múlva megunod és keresel mást.
2012. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a cipőben járok mint te :D Van egy fiú, aki nagyon bejön, szerintem én is neki, mert sokat keres meg találkozunk, de amint célozgatok rá hogy lépni kéne berezel :D Amikor meg más fiúkkal találkozok tiszta féltékeny :D


19/L

2012. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon furik. Gondolom, azért ilyenek, mert vagy van valakijük, vagy szórakoznak velünk.
2012. márc. 8. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!