Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vigyek a barátnőm anyukájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek a barátnőm anyukájának nőnapra virágot? (Lent)

Figyelt kérdés
Szombaton fogunk találkozni a barátnőmmel, és azon tanakodtam, hogy ha neki viszek egy szál rózsát akkor az anyukájának vigyek vmilyen virágot, és ha igen akkor milyet? 14/F Most leszünk 4hónaposak a barátnőmmel.
2012. márc. 8. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vigyél, bármit csak ne rózsát :)
2012. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Milyet?
2012. márc. 8. 17:34
 3/20 anonim ***** válasza:
Vihetsz neki, de nem kötelező. Ha be akarsz vágódni a maminál, akkor vigyél valami növénykét, de ne rózsát.
2012. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok bevágódni, mert jóban vagyunk de az nem bunkóság ha a baránőmnek viszek, de az anyukájának nem?
2012. márc. 8. 17:36
 5/20 anonim ***** válasza:
Na végre egy normális 14 éves :) Jó ötlet ez a virág, a leendő anyósnak :D de ahogy az előzők írták ne rózsát, ha csak nem jön be jobban mint a lánya :) Ha elmész egy virágboltba ott majd javasolnak neked virágot, hogy mi lenne jó, ahhoz nem értek :/
2012. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Am sztem egy bonbon is simán jó virág helyett neki :)
2012. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek, de abban segítenétek, hogy mennyi pénzt vigyek magammal?
2012. márc. 8. 17:38
 8/20 anonim ***** válasza:
szerintem anyukának bonbont, ahogy az előző írta, a lányának virágot.:) ha egy szál rózsát akarsz bonbonnal, 2-3 ezret vigyél, de bőven fog belőle még megmaradni.
2012. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És milyen csokit vigyek neki?(Sokan mondják, hogy bon-bon de nagyon sose tudtam, hogy milyen csoki a bon-bon)?
2012. márc. 8. 17:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Vagy amúgy bunkóság lenne, ha nem vinnék neki? (viszek neki csak érdeklődnék)
2012. márc. 8. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!