Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a viselkedés?

2012. márc. 8. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hmmm..., nem kommentálnám, inkább az okára lennék kiváncsi.

Vagy irigy, vagy szerelmes a kislány.

Egyébként te vagy a D. Zsolt kérdezó ?


35/F

2012. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezek csak gyökér csitrik xD
2012. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jó, h még vannak hazaszerető fiatalok. megértem, h elszabadultak az indulatok.
2012. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Unatkózós 10-éves csitri qva. Mellesleg ha fogalma lenne a dolgokról akkor négykézláb csúszva húzna kifele Németbe...De a szülei biztos kinyalják a seggét és fogalma sincs arról, hogy mekkora káosz, válság van, nem tud semmit a való életről Magyarországon. De neki lesz rossz majd ha nem lesz aki kinyalja a seggét és magát kell eltartania. Biztos nem sokra viheti mert egy hót sz*r tanuló stb
2012. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen gyökér kis lúzer p.icsa :D De megtaposnám az anyja helyében :D Kapna olyan pofont hogy a fal adná a másikat, és laptopja legközelebb akkor lenne ha a saját maga keresné meg rá a pénzt.
2012. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem a hazaszeretettel van baj! Az előny és az mindig dicsérendő! Hanem azzal ahogy viselkedik!
2012. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szerencsétlen viselkedés :D

tamiiiiii gyereideeeeeeee

2012. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a videó alatt a véleményem.
2012. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok D. Zsolt, csak megláttam a youtubon ezt a videot. :D
2012. márc. 8. 19:53
 10/15 étoile et lune ***** válasza:
Uh, ez nem a németeknek szól, hanem Zsótinak, akinek köze van Németországhoz, nem? Max 13 évesek a lánykák, ez egy olyan videó lesz, amit egész életükben bánni fognak, és később majd égni fog a pici fejük. Egyébként engem nem a téma zavart, hanem ahogy artikuláltak. Brr.
2012. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!