Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, akivel teljesen más típusú életet éltek, de vmiért ha együtt vagytok jól elvagytok?

Figyelt kérdés

Én alig vagyok itthon, szeretek kijárni haverokkal dumálni, elleni. Sokat bulizok. Ő inkább otthonülős, alig engedik el vhova.. Ráadásul elég sok ideje ismerem, szóval jó barátok vagyunk, egy baráti körből. És még soha nem volt barátja.


Azért kérdezem egyébként, mert tudom nem illünk össze, de múltkor mikor csókolóztunk akkor elég jól egymásra hangolódtunk. De kapcsolatban nem biztos, hogy működne a dolog.


2012. márc. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberek nem egyformák. Az számít csak, hogy jól elvagytok, tetszetek-e egymásnak és van-e jövőtök.
2012. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én összejönnék egy bulizós lánnyal (de nem ribivel), ha arra kerülne a sor. Amúgy én elég otthonülős vagyok.
2012. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De lehet jól elvagyunk, de szerintem nincs jövőnk. Mivel más típusú életvitelt folytatunk, szerintem nem tudnánk összeegyeztetni a dolgokat.
2012. márc. 8. 21:27
 5/7 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy mivel már elég sok ideje ismerem és ő ilyen "ártatlan" nem igazán szeretném belevinni a rosszba. Igazam van, nem?
2012. márc. 8. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki otthonülős, introvertált személyiség, az nem feltétlenül "ártatlan"...
2012. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem azért mondtam mert otthonülős, ettől függetlenül olyan.
2012. márc. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!