Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek valakit, de mi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit, de mi nem lehetünk együtt, nős az illető. Adjak egy esélyt egy másik pasinak? Közel engedjem magamhoz? Nagyon kedves, rendes ember. Ti összejönnétek más pasival ha a szívetek már foglalt? Előbb utóbb el kell hogy felejtsem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted (szerelemből) akkor elég nehéz elfelejteni, pedig azt kell tenned, ha nős.

Azért próbáld meg közelebb engedni magadhoz a másikat. Egy esélyt megérdemel.

2009. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) Én is egy nős pasiba vagyok halálosan szerelmes. Próbáltam másokkal, de nem ment. Egyszerűen nem tudom Őt elfelejteni. Szeretem. Ez van:S
2009. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tiszta szívemből szeretem, és sose fogom elfelejteni az együtt töltött időket. Nem tudom mi lesz, de muszáj lesz elfelejtenem. Nehéz lesz.. de nem adom fel. :)
2009. nov. 3. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam volt egy fiú és azt hittem soha nem tudok úgy szeretni senkit mint ő de nem kelletem neki .És jött egy másik és bele szerettem:)
2009. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

22:03-as vagyok: Tudom mit érzel, nagyon nehéz ez. Amikor én kértem tanácsot, mindenki azt mondta, járjak bulizni, ismerkedjek. Megtettem. sok aranyos kedves fiúval hozott össze a sors, de nekem mégis az az egy kell immár 3 éve! :(

Úgy érzem sosem leszek boldog, de meg kéne próbálni. :)

2009. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Iszonyú nehéz lesz elfelejtened. És nagyon sokat fogsz szenvedni ha tényleg szereted. Én is szeretek tiszta szívből egy lányt, és már majdnem belehaltam. Látni sem akar, és érthető is mert foglalt vagyok, és teljesen padlón voltam. Erre nincs megoldás. Próbálj meg túllépni ezen, de nehéz lesz... vagy lehetetlen.
2009. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is ugyanigy vagyok dettó. :( Már fél éve...ráadásul köztünk volt is valami,így meg különösen kegyetlen dolog elfelejteni...sohasem találkoztam még hozzá hasonló férfival...:(
2010. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elözö vok: pont tegnap randiztam egy másik pasival,mindent megteszek hogy elfelejtsem,de egyszerüen nem tudom kivánni azt a másikat.Meg voltam diszkóban is flörtölök meg minden,mégis ha meglátok egy párt szenvedélyesen csókolózni a sarokban,mintha tört döfnének a szivembe...mert VELE akarom ezeket átélni...basszus 27/L
2010. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok csak az a különbség hogy nekem is van házastársam. Az ő kapcsolata nem működik már jól és az enyém se a legjobb. Egymásnál keressük a boldogságot és nem akarjuk elfelejteni egymást. Sőt a közös jövőn is gondolkozunk és kilépünk a jelenlegi kapcsolatunkból. Tanács hallgass a szívedre mert az tudja mi kell neked igazából. De ennek nem csak egyoldalúnak kell lennie hanem kölcsönösnek. Ha lemondasz a boldogságról bánni fogod örökre. Ugyan lehet hogy lesz egy másik kapcsolatod de szerintem nem megoldás hogy : Ha ló nincs jó a szamár is.
2012. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy összejöhetsz valaki vel En pont ismerek egy cimborámat aki pont egyedül van mert ott hagyta a Margit mert én ráéheskedtem a Margitra fogadásból es most a haverom maradt egyedul mint a kisujjam.szolok neki hogy TE is prédán vagy és irjon neked priviben azt csak lessz valami mert az is Ki van hogy a Margit lapâtra tette de mondom én nem akartam semmit a Margittol csak fogadásból volt az egész az hogy ott aludj nállam párszor attól még visszafogadhatná a haver de hàt bánt ja az önérzetét hogy a Margit nállam hâlt Na bumm megesett senkinek nem kozott el semmi nyugodtan vissza mehet mert en eleve csak alkalmi ra utaztam meg volt azt Isten neki fakereszt mehet ahonnan jott mert en eleve más lanyt néztem Ki de az is másé még Szoval kell kavarni hogy az is bejönjön ugyhogy a Margit ha nem megy vissza akkor a haver majd keresni fog Ne aggodni jo csâvo semmi Gond nem cigizik nem is ült eddig Szoval nem piâl csak csendessen el van. Na akkor szolok neki oszt. And Keres téged addig vigyazz Magadra Tóni voltam ..
2015. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!