Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja nekem napi 3x, hogy unatkozik és én erre azt válaszolom neki, hogy oké akkor gyere dugjunk, akkor miért sértődik meg?

Figyelt kérdés
De most komolyan ha ennyire unatkozik, jól el tudnánk tölteni az időt ...
2012. márc. 8. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert gondolom nem dugással szeretné mindíg elütni az időt. Neked csak a szexre kell?? Ha nem akkk szervezz közös programot h ne unatkozzon
2012. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rengeteg programot csinálunk... mindig próbálom vinni ide-oda, voltunk mozi,sport,konditerem,hegymászás, városban sétálgatás, 1-1 buli ...

de egy csomószor alig akar eljönni ... bulikra is nagyon nehéz rábeszélni ... jó ez oké is lenne ha nem érdekelném egyáltalán de akkor meg miért mondogatja nekem annyit, hogy mennyire unatkozik?

2012. márc. 8. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg h mit akar?? Mert ugye béna gyereknek anyja veri a ...

V mond h akkor verje a seggét a földhöz ha neki a szex se jó

2012. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha nekem napi 3x mondaná, hogy unatkozik, kimozdulni nem akar otthonról, és ezen meg megsértődik, akkor megmondanám neki, hogy találja fel magát egyedül, szedjen hangyát, merengjen az élet rejtelmein vagy mittomén, és hagynám a fenébe :D Neked legalább volt ötleted, hogy mit csináljatok :D 24/L
2012. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ez bunkó dolog, amin a lányok többsége kiakad. Nekem van egy olyan fiú haverom, aki állandóan így beszél, én mondjuk röhögni szoktam rajta, mert ismerem milyen, és nem sértődök meg, mikor azt mondja "B.zdmeg, milyen jó a s.gged most!" Megköszönöm neki, és kész. De ismétlem: sok lánynak ez már a bunkó kategória.
2012. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!