Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez így?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném megtalálni a párom. Szerethiányom is van, illetve nagyon szeretnék én is szeretet adni egy lánynak, aki nem csak külsőre, hanem jellemre is szép a számomra.


Nekem valamiért nem megy a "csajozás", a lányok általában foglaltak, akiket szimpatikusnak találtam jellemre is.


Egyébként is inkább félénk, gátlásos, kedves fiú vagyok, aki nagyon odafigyel, hogy ne bántson meg más embereket.


Elég érzelmes fiú vagyok, aki igazán tudná szeretni a párját és hűséges lenne hozzá. Sokszor látok nekem tetsző lányokat, nincsenek nagy igényeim szerintem. Elég ha nem egy túlsúlyos az illető lány és arcra megfog.


Sokszor úgy megölelnék valakit, ma is egy nagyon aranyos, kedves lány ült mellém buszon, értelmesnek is tűnt, ami nálam egy elég fontos tulajdonság. Sajnos még ránézni sem mertem igazán, nehogy bámulásnak tűnjön. Finom illata volt és örültem, hogy épp mellém ült le, de sajnos nem merek kezdeményezni, félénk vagyok és önbecsülésem sincs, nem hiszem, hogy valaha is kellenék egy lánynak is.


De a sok érzés, ami bennem kavarog, főleg, ha még szerelmes párokat is látok időről-időre felerősödik és olyankor elkezdek arról álmodozni, hogy mellettem is van egy lány, akivel egymáshoz bújunk, egymást öleljük, csókoljuk.


Már próbáltam lejjebb adni az igényeimből is, de úgy tűnik, amíg nem merek élőben ismerkedni és nem találok olyan lányt, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok, addig marad ez a rossz magányos, társ nélküli állapot.


2012. márc. 8. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként is inkább félénk"


Itt a probléma gyökere!!

2012. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ember van ezzel így. akár fiú, akár lány.
2012. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én egy férfi mellett biztonságban akarom érezni magam. Ne legyen félénk, hanem legyen férfias, talpraesett.


Biztos (ettől független) találni fogsz párt magadnak.

2012. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz élőben ismerkedni, akkor ismerkedj neten. Esély ott is van, hogy találsz egy normális lányt, igaz nem sok, de még mindig több mintha nem csinálnál semmit :) Én pl. nagyon félénk voltam, élőben nem igazán tudtam ismerkedni régebben, úgyhogy otthon ültem, és WoW-oztam, lány létemre... :D De ott ismertem meg az exbarátomat, 4 évig voltunk együtt, együtt is éltünk. Szóval esély mindenhol van :D Vagy, a másik lehetőség, hogy összeszeded magad, akármennyire is félénk vagy, és megpróbálod élőben. Egyébként ha beszélgetni szeretnél írhatsz nyugodtan, hogy segíteni tudok-e a problémádon azt nem tudom, majd kiderül :D 24/L
2012. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Tele ez az oldal ilyen lúzerekkel!
2012. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 ne adj lejjebb az igényeidből 2 próbálj meg kezdeményezni mert a sült galamb nem fog a szádba repülni.....

és amit a másik válaszoló is írt h neten könnyebb ismerkedni de utána élőben is kell majd vele találkoznod és ha úgy érzed h egy lány megfelelő lenne neked akk menj oda hozzá kérj tőle vmiylen elérhetőséget mert akk még ha nem is jön össze benned lesz h legalább megpróbáltam annyi ilyen lány van akik jók lennének neked és ismerős az az érzés amit te érzel én is így vagyok vele csak én lány vagyok

2012. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, sok fiú van így. Sajnos az a baj, hogy a csajok többsége (90-95%) inkább választ egy sötét parasztot, mint egy romantikus srácot. Kezdetben én is ilyen voltam, kerestem az igaz szerelmet, romantikáztam, próbáltam örömöt szerezni a lányoknak, vártam a nagy csodát, stb. Miután már az 50. lány, nemcsak kikosarazott, hanem még át is baszta a fejem, azóta már én is inkább csak megdugom, akit csak tudok, és nem foglalkozok a romantikázással. Azt majd 30-as éveimben, 30 éves kortól kezdenek a a csajok megkomolyodni, addig ők is csak szórakoznak a fiúkkal.

Tisztelet annak az 5% kivételnek, de őket gyorsan elkapkodják.


Azért csak próbálkozz, hátha szerencséd lesz, és ne feledd, egy nő se éri meg, hogy szomorkodj miatta! :)

2012. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
menj a haverjaiddal csajozni, csináld azt amit ők szoktak
2012. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!