Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért divatos ez a "leszarlak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divatos ez a "leszarlak" stílus?

Figyelt kérdés

Ahelyett, hogy az emberek őszinték lennének egymással, inkább ilyen hülye taktikákat használnak, hogy "ha úgy teszek, mintha nem érdekelne, akkor majd biztos jobban kellek neki. Ha meg előtte másokkal jól elbeszélgetek, viccelődök, flörtölök, akkor biztos féltékeny lesz, és szintén jobban akar majd."


Ennek használatát egyébként jóval nagyobb arányban veszem észre lányokon, mint fiúkon.


Kérdésem, hogy ennek van valami értelme? Voltam már párszor "áldozat", az lett az eredménye, hogy hagytam a csajt a francba. Ellenben ha adagolta volna a pozitív visszajelzést, és látom, hogy lenne értelme az erőfeszítéseimnek, biztosra vehette volna, hogy sok mindent megtettem volna érte, és tényleg akartam volna.


2012. márc. 8. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem tényleg nem érdekelnek.
2012. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De nem kezdettől fogva értem. Úgy persze, hogy lehet ilyen.


De az elején normális, majd úgy gondolja, hogyha így viselkedik, akkor fenntartja az érdeklődésem.


Lehet, hogy tudja magáról, hogy mással képtelen lenne...

2012. márc. 8. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Nuku fantázia, nuku kreativitás, inkább csak lemásolnak valami jónak tűnő taktikát, csak nehogy önállóan kelljen kitalálniuk, hogy mit csináljanak. Szerencsére ezzel jelzik is, hogy felesleges velük foglalkozni.
2012. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Én már alkalmaztam ezt a "taktikát". Nem tudatosan, és nem is sokszor, mert utálom ezt a fajta cselezést. Egész egyszerűen ez kell néha ahhoz, hogy észrevegye a pasi, hogy nőből vagyok. Tudod, ez olyan dolog, hogy tudat alatt mindenkinek az kell, aki a legtöbb embernek kell... folytassam a gondolatmenetet? És max akkor csináltam ilyet, ha még nem járt ott, hogy elhívjon valahova.


Lesz.rlak stílus... nos jó kérdés. Van egy pasi, aki tetszett elég sok ideig nekem, de mivel volt közöttünk egy távolság és semmi jelét nem adta, hogy jönne abba a városba legalább egy-kétszer, ahol én lakom (én mentem, de nem csak miatta), ezért mondtam, hogy jó, akkor most ő le van "degradálva" haveri szintre. Miért legyek lelkes, amikor neki abban merül ki a kontakt, hogy rámírogat. És nem lesz.rom, csak egyszerűen nem tud ez lelkesíteni. Azért ez jogos, nem?

2012. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A 2. része az írásodnak jogos.


Viszont az első gondolatmenetet, ha már felkínáltad, akkor folytasd, légy szíves.

2012. márc. 8. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Amíg bejön nőkön is, addig nem foglalkozok vele. Márpedig bejön. Ez van.
2012. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát volt időszak, amikor én is megelégeltem a dolgokat, és én is ezt gondoltam, de én tényleg leszartam őket. És ők szintúgy leszartak. Szóval azért nem ennyire egyszerű a helyzet.


Akkor egy mellékkérdés, hogy hogyan lehet úgy nem foglalkozni velük, hogy az felkeltse az érdeklődésüket, ne pedig ellenkezőleg, ők se foglalkozzanak velem.

2012. márc. 8. 21:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Folytatom és ki is egészítem.


Tehát tegyük fel, van egy lány/nő, aki mondjuk egy barátod, egész jól néz ki, de nem gondolsz rá, mint lehetséges opcióra... viszont egy idő után észreveszed, hogy a férfiakat valamiért érdekli ez a lány/nő. Elgondolkozol, hogy miért lehet ez. Lehet, hogy nem tudod meghatározni, de figyeled, rájössz, hogy nahát, tényleg ez a lány/nő vicces, kifejezetten szép a mosolya, jók a meglátásai, komolyan áll hozzá a dolgokhoz, vagy bármi más. Aztán egy idő után annyira érdekelni kezd téged, hogy bekerül a kosárba a többi "jelölt" közé. Tehát ezzel a lány elérte (akár tudatos is volt ez a "taktika2, akár csak épp így alakult), hogy a, gondolj rá, b, figyelj rá, c, lépj felé.


És annyi még, hogy ebben szerintem semmi kivetnivaló nincs. Úgy értem, lehet ám túlzásokba esni, de ha az ember ésszerűen csinálja, normális keretek között, akkor nincs gond.

2012. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja igen, újabb kérdésedre a válasz nagyon egyszerű.

Valahogyan a környezetében kell, hogy legyél azért, hogy lehetőséget adj neki, hogy lássa, nem gondolsz rá.

- kimondod, hogy nem érdekel téged

- barátkozol vele, de érezteted vele, hogy mint nő, nem is létezik a fejedben

- más nőket tüntetsz ki a figyelmeddel


Na kb ez a titok.

2012. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a leszarlak stílus nagyon jó. A lányok nem a könnyen megkaphatóságra mennek. Azt akarják, hogy a fiúk tényleg igyekezzenek. Ha túl hamar feladják, legalább ki tudják szűrni a kanosokat + több időt hagy a megismerésre.
2012. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!