Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégsem tetszem a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés
16 èves vagyok(fiú) több mint 180 cm,elég izmos,kèkszemű,a környezetem helyesnek tart.Kung-fuzok ès úszok,hangszeren is játszom,adok az ápoltságra ès a megjelenèsre,próbálok mindenkivel kedves lenni.Minden csaj megnéz,akivel találkozom,de nem jönnek oda beszèlni,nem írnak facebookon,ha èn beszèlek velük,nincsenek zavarban.Akkor mégse tetszem nekik?
2012. márc. 8. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki tart helyesnek? Ismerkedj azokkal. Ha a család, akkor meg gáz van...
2012. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gondolom, túl jó pasi vagy ahhoz, hogy csak úgy odamenjenek...
2012. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj oda te.
2012. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány azt várja, h te kezdeményezz, úgyhogy ne várd el h a lányok szólítsanak le téged.
2012. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nehogy már mindig a csajoknak kelljen kezdeményezni. te sosem próbálkozol?
2012. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elérhetetlennek tartanak. Pl. én sem merek egy 'tökéletes' srácnál kezdeményezni, mert tudom, hogy neki úgysem felelnék meg, és folyton az lenne a fejemben, hogy úgyis lecsap rá más. Küldesz képet esetleg?:)Biztos nincs semmi baj veled.
2012. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De tetszel nekik,pont ezért nem mennek oda.kezdeményezz te.25/L
2012. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem azt várom,hogy tömegesen lerohanjanak,persze.csak nèhány egyèrtelműbb jelet..amúgy nem iszom,keveset bulizok,ès 100 barátom van fb-n.ez a baj?
2012. márc. 8. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:
A csajok nem tartanak elérhetetlennek senkit. Aki jó pasi, ahhoz odamennek, rengeteget láttam ilyet a gimiben. A helyzet csak fordítva igaz - a fiúk félnek a szép lányoktól.
2012. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is facebookom, de van barátnőm... szóval nem, nem baj.
2012. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!