Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látszódhat rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látszódhat rajtam ennyire, hogy lány létemre a lányok elől sem "zárkózok el"? és én miért csak lányoknak tetszem? (Hosszú, de érdekes)

Figyelt kérdés

14 éves korom óta gondolom úgy,hogy a egy lánnyal is el tudnék képzelni párkapcsolatot. Még 14 éves voltam amikor egy volt osztálytársam (lány) meghívott a szülinapjára ahol az új barátnői is ott voltak.

Nagyon jól kijöttem egy lánnyal aki később felvett msn-re. Sokat beszéltünk és elmondta,hogy szeretne velem járni. Én finoman elutasítottam őt,mert túl lányos volt és nekem ő nem jött be. Megértette és többet nem próbálkozott. Eltelt pár hét, 15 éves lettem. Szilveszterkor elmentem egy mostani osztálytársam balatoni házukba ahol a közös barátainkkal és az ő régi barátaival buliztunk. Ott is nagyon jól kijöttem egy lánnyal aki később szintén fölvett msn-re. Sok msn-es beszélgetés után azt mondta,hogy kettesben is szeretne találkozni velem,mert úgy érzi belém tudna szeretni.

Miből tudják/gondolják azt,hogy én nem vagyok hetero?

Erről még sosem beszéltem senkinek, mert úgy voltam vele,hogy majd elmúlik és csak a kamaszkorral jár. Az sem lehet,hogy valaki ezt a pletykát terjeszti rólam,mert ez a két baráti kör nem ismeri egymást. Az elsőnél azt hittem,hogy csak véletlenül "érzett rá",de a második lánynál már csodálkoztam. Tavaly október körül rájöttem,hogy lehet,hogy a lányokat is szeretem és azóta 2 ilyen eset is történt. Ennek mi lehet az oka?


2010. márc. 13. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
engem is folyamatosan betalálnak az ilyen leányzók, pedig nekem nincs ilyen hajlamom. szerintem egyszerűen csak mindenkinél próbálkoznak, aki tetszik neki, egyszer csak összejön, vagy nemtudom... én 100% hetero vagyok, de volt aki ezután a kijelentésem után is próbálkozott elég erőszakosan, amire nem túl kedves szavakkal elküldtem egy melegebb éghajlatra.
2010. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!