Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pasira és miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasira és miért mondják a lányok, hogy aranyos?

Figyelt kérdés

22éves vagyok, de 20-30, sőt 40-es korosztály válasza is érdekelne.


Tök random kivel mit beszélek, mosolyognak, nézegetne, nevetnek velem simán bármelyik korosztály, és szinte bármit mondok az a válasz aranyos vagyok. ÉN nem aranyos akarok lenni, hanem férfi! Hagyjam szőrösen a pofán vagy mit tegyek?



2012. márc. 8. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyanra, akivel soha nem fognak lefeküdni.
2012. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én kedveskedésnek szánom általában. Ez tök pozitív. Nem azt jelenti, hogy nem férfi az illető, hanem jó amit csinál, kedves, figyelmes...olyan jó vele stb.

24/N

2012. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ,hogy ezt mondják pedig 37 éves vagyok.

Nincs ebben semmi rossz.Inkább örülj neki.

2012. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint az a lány/nő, aki azt mondja, hogy aranyos vagy, annál ne számíts kapcsolatra.

Kedvesnek, édesnek talál, de nem férfi alapanyagnak, hanem inkább barátnak. 28f

2012. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Manapság a kis ferde hajlamúakra mondják,akikben semmi férfias nincs!Egy igazi férfira azt mondják,hogy dögös!
2012. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert férjezett, férj nélküli asszonyok, nagymamák; diszkós ribik, regi osztalytarsak, lanyok akikkel joba vagyok...rengetegszer mondják hogy aranyos vagyok. nem negatív véleményként fogom fel, de olyan is akivel még 1 szót sem beszéltem csak nőnapot kívántam, azt mondta aranyos vagyok. Ma kb 30 nobol 28 ezt mondta :SSS
2012. márc. 8. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon pozitív, nem értem miért zavar téged.

2. voltam

2012. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azert mert szuz vagyok, es az lehet az oka, hogy tul aranyos vagyok. :D tenyleg nem tudok masra gondolni, mert egy magas, kedves, aranyos, kisfius arcu pali vagyok, de valahogy senki nem akar kapcsolatot.


Szokott olyan lenni hogy megtudakolom hogy tetszem-e valakinek, majd mikor odamegyek hozza hogy mivan...(nem szo szerint)...akkor azt mondja alljak odebb.

2012. márc. 8. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Én akkor mondom vkire hogy aranyos,ha: az arca aranyos,kedves vagy ha a viselkedése kedves, figyelmes.

És ha egy lány azt modnja,hogy aranyos,az nem feltétlen jelenti azt,hogy enm akar járni veled. Helyzetfüggő. Ha te rákérdezel,hogy tetszel-e neki (kapcsolat céljából) és ő erre azt mondja,hogy aranyos vagy akkor valószynű nem akar többet. De ha más a szitu,akkor meg simán lehet hogy nagyon is bejössz neki.

2012. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!