Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves szűz fiú vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz fiú vagyok nagy szeretéhséggel, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm. Már nagyon hiányzik egy lány szeretete, vagy ha nem is szerelmes belém, akkor legalább hogy odabújjak egy lányhoz, ölelkezzünk, csókolózzunk esetleg. Csak túlságosan félénk vagyok, és nem értek az emberekhez, el vagyok zárva tőlük úgy érzem, beszélgetni sem tudok. Így soha nem lesz barátnőm. Mit tehetnék? Hogy tudnék lányt találni csak egy kis nyugodt, csendes összebújásra?
2012. márc. 9. 00:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

Hajdú-bihari 22F!

Már megint ide fosod a szarod?!


Menj már a pitsába, keríts magadnak életet...


Mi a szart akarsz te egy nővel? Komolyan azt hiszed abból áll a kapcsolat, hogy kézen fogva jártok, csókolóztok meg összebújtok esténként a takaró alatt?...


El vagy te tévedve baszod...

2012. márc. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:00


Tévedtél. :D


Ő nem én.


ÉN vagyok a hajdú-bihari srác.


A kérdező egy másik kollega. -.-


XDD

2012. márc. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm első hozzászóló az éles meglátásodat, látszik, hogy nagyon toleráns vagy. És neked is kedves második. Bár összekeversz valakivel, még nem írtam ebben a témában ki kérdést. Nem hiszem hogy abból áll egy kapcsolat, sőt fogalmam sincs miből áll. Nagyon nem értek az emberekhez, nem tudok kialakítani semmilyen kapcsolatot másokkal. De attól még hiányzik a másokkal, főleg lányokkal való érintkezés. És ha a néha összebújás nem számít rendes párkapcsolatnak, akkor nem azt keresek. De remélem van olyan lány, akivel lehetne ilyesmit csinálni.
2012. márc. 9. 01:05
 4/23 A kérdező kommentje:
Az már csak véletlen hogy én is Hajdú-Bihari vagyok :)
2012. márc. 9. 01:07
 5/23 anonim ***** válasza:

És ha segítséget kérnél egy pszichológustól? Biztosan valami lelki eredetű gondjaid lehetnek, csak nem tudsz róla. Ő nagyon sokat tudna segíteni!

Minden fejben dől el, ezt soha ne feledd!

Sok sikert! ;)


17/L

2012. márc. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem lelki eredetű gondjaim vannak, és tudom mi a bajom, csak lehet nem tudom jól elmondani. Én nem tudok kapcsolatokat kiépíteni emberekkel. Ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam, ezen nem tudok változtatni, pszichológus sem tudna. Valószínűleg egy párkapcsolat sem nekem való lenne. De azért van ami hiányzik belőle. Például hogy összebújjunk néha egy lánnyal. Ehez szeretnék lányt találni.
2012. márc. 9. 01:18
 7/23 anonim ***** válasza:

"Ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam, ezen nem tudok változtatni"


Akkor minden úgy lesz,ahogy most van.

2012. márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Most már én is tudom, hogy mi a bajod.

Teljesen negatívan állsz hozzá a dolgokhoz...

"Én nem tudom ezt, én nem tudom azt...." Ezért nem is megy a dolog.

Mindenki tud mindent, csak akarni kell. De hiába akarod ha emellett azt mondogatod, hogy úgysem fog sikerülni. A gondolataidnak teremtő hatásuk van!

Egy pszichológus igen is tudna segíteni, ha hagynád magad.

2012. márc. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Próbáltam már változni. És biztos fogom is még próbálni. Most azt akartam volna, hogy jelen állapotomban találhatok-e partnert ilyen összebújásra vagy hasonlóra. De a kérdésemre senki nem válaszol :)


De azért köszönöm hogy segíteni próbálsz, értékelem. Te rendes vagy, és nem csak utálkozol mint mások. Csak máshogy akarsz segíteni, mint ahogy én most vártam :)

2012. márc. 9. 01:30
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha az összebújás alatt a szexet érted, akkor biztosan fogsz rá találni olyan lányt.

Viszont ha csak simán megölelni, filmet nézni, akkor kevesebb az esély.

Én sem szívesen "romantikáznék" egy idegennel. A barátommal persze nagyon szívesen, de csak úgy nem.


Persze vannak kivételek, szóval bármi megtörténhet! ;)

2012. márc. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!